منوی دسته بندی

بررسی اجمالی پرداخت و براق کردن سنگ کف

پرداخت سنگ کف

آیا نیاز به پاک کردن و صیقل سنگ با پرداخت کف سنگ یا برش زدن دارید؟
کفساب های شرکت بهاری در زمینه پرداخت و تراش دادن کف مرمر و سنگ تخصص دارد.

کف های سنگی صیقل داده شده یا تراش خورده ساخته شده از سنگ مرمر طبیعی ، گرانیت ، سنگ تراورتن ، سنگ آهک و تراسزوی مهندسی شده در یک خانه یا ساختمان تجاری بسیار دیدنی به نظر می رسند. آنها می توانند ظاهر و احساس یک اتاق را به طرز چشمگیری بهبود بخشند.

پرداخت و ساب زنی موفق ترین راه ها برای احیای کف سنگ های خراشیده ، فرسوده و لکه دار و پاک کردن علائم ساییدگی و پارگی روزانه است. پرداخت می تواند سطح آینه و براق را به کف بازگرداند ، در حالی که پولیش سنگ می تواند روشنایی و احساس ابریشمی صاف را بازیابی کند.

شرکت کفسابی تکنسین هایی را آموزش داده است که می توانند کف کاشی های سنگ مرمر یا سنگ شما را ارزیابی کنند ، تا فرآیند صیقل دقیق لازم برای احیای آنها را تعیین کنند.

ما از موثرترین ساینده های الماس ، تجهیزات ، فناوری و ترکیبات صیقل دهنده و لقمه پد ها برای بازگرداندن جذابیت طبیعی کف سنگی شما استفاده می کنیم.

مرد مرمر می تواند کف سنگ را تغییر دهد تا بسته به نیاز تزئینات شما ، یک براقیت کامل یا نیمه براق ، یا مات شده ، مات شود.

نشانه های خراش ، خراش ، آلودگی و تغییر رنگ ناشی از تردد روزانه پا ، نشت مواد غذایی و مایعات و پاک کننده های اسیدی یا سفید کننده پاک می شود تا سنگ مرمر و سنگ شما تمیز و تازه به نظر برسد.

نشاط و احساس صاف کف کف سنگی شما بازیابی خواهد شد. جذابیت محیط بهبود می یابد.

روند پرداخت کفپوش سنگ

مرحله1:

فرآیند پرداخت و برش کف سنگ با پوشاندن مناطق اطراف آن با پلاستیک ، نوار و حوله ، برای اطمینان از آسیب ندیدن مبلمان و اتصالات در اثر گرد و غبار ، دوغاب یا تجهیزات ، در طی فرآیند پرداخت یا برش زدن ، آغاز می شود.

سیستم آسیاب مرطوب منحصر به فرد ما گرد و غبار را به حداقل می رساند. دستگاه های بزرگ و پولیش های دستی ما دارای کیسه هایی برای جمع آوری گرد و غبار هنگام صیقل دادن و سنگ شکن شدن هستند.

در صورت از قبل چیدمان مبلمان برداشته می شود.

گام 2:
ما سطح سنگ را با استفاده از انواع پد ساینده الماس و ترکیبات پرداخت کف سنگ بسته به سنگ ، نوع سطح و پایان مورد نیاز ، آسیاب می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که همه مناطق یکنواخت هستند.

مرحله 3:
پس از پرداخت اولیه کف سنگ ، ما از یک ترکیب ساینده پیشرفته نانو برای بازگشت سطح صاف به کف استفاده می کنیم.

مرحله 4:
از جاروبرقی و حوله مرطوب برای گرفتن مایعات اضافی استفاده می شود که به منظور سهولت در پرداخت یا سنگ زنی کف سنگ استفاده می شود.

مرحله 5:
کف سنگ ها کاملاً تمیز شده و یک درمان ضد باکتری اعمال می شود. سطح تازه ، تمیز ، خراشیده و بدون آلودگی است.

مرحله 6:
تکنسین ها کفپوش سنگی را مرتب می کنند تا اطمینان حاصل کنند که پس از عزیمت مشتری نیاز به تمیزکاری بیشتر نیست.

در بیشتر موارد پس از تمیز کردن و پرداخت برای محافظت از کف سنگ از لک شدن ، آب بندی سنگ توصیه می شود.


مزایای پرداخت و برش کاری کف سنگ حرفه ای چیست؟


شرکت کف سابی بهاری ارزش کف سنگ مرمر و سنگ شما و سرمایه گذاری که شما برای ارائه چنین ماده گرانبهایی در خانه یا محل زندگی خود انجام داده اید را می فهمد. به همین دلیل پرداخت و برش کاری کف سنگ مرمر و سنگ توسط شرکتی که سنگ شما را درک می کند ارزش سرمایه گذاری را دارد.

مزایای جلا دادن یا اصلاح سطح کف توسط کفساب های بهاری

 • تکنسین های ما برای درک هر نوع سنگ و نحوه واکنش آن به فرآیندهای مختلف و مواد شیمیایی در خانه آموزش دیده اند
 • ما از تجهیزات و ترکیبات پیشرفته و ساینده ساینده الماس استفاده می کنیم و از آخرین فناوری ها مطلع می شویم
 • کف مرمر ، سنگ آهک ، اونیکس ، ترازو ، گرانیت و تراورتن تازه و تمیز به نظر می رسند
 • خراش ها ، وصله های کسل کننده ، تغییر رنگ و آلودگی پاک می شود
 • کاشی های ناهموار سازگارتر به نظر می رسند
 • دوغاب بین کاشی های کف سنگ تمیزتر به نظر می رسد
 • بازتاب کفهای کاملاً براق بازیابی خواهد شد
 • کف های نیمه براق بار دیگر به صورت مات و مجللی به نظر می رسند
 • کف های لبه دار صاف شده و تمیزتر و روشن تر به نظر می رسند
 • محیط و نمای منطقه به طرز چشمگیری بهبود می یابد
 • نگهداری از کف سنگی شما آسان تر خواهد بود
 • تکنسین های ما در مورد محصولات نگهداری مناسب برای استفاده توصیه می کنند
 • مرد مرمر با استفاده از تکنیک های پیشرفته سنگ زنی و سنگزنی سنگ مرمر ، سنگ مرمر ، سنگ آهک ، سنگ تراورتن ، گرانیت یا سایر کفهای سنگی شما را به بهترین شکل طبیعی بازگرداند.

کدام محصولات پس از پرداخت کف و سنگ زنی توصیه می شود؟


کف های سنگی ساخته شده از سنگ مرمر طبیعی ، گرانیت ، تراورتن ، اونیکس و تراسو مهندسی شده در معرض سایش و پوسیدگی زندگی روزمره هستند. آنها می توانند به راحتی از روی کفش ، حیوانات خانگی ، خاک ، غذا ، مایعات ، گیاهان گلدان ، مبلمان و وسایل تزئینی که روی آنها منتقل می شوند خراشیده ، فرسوده و لکه دار شوند.

پرداخت کف یا سنگسابی باعث پاک شدن لکه ها و لکه ها می شود و کف سنگی شما به نظر جدید می رسد.

پس از پرداخت یا کف سابی ، توصیه می شود که فقط از محصولات سنگی متعادل PH برای نظافت و محافظت منظم از کف سنگ های ترمیم شده استفاده شود. با این کار از دوام کف مرمر و سنگ شما اطمینان حاصل می شود و باعث می شود آنها برای مدت طولانی تری روشن تر و تمیزتر به نظر برسند.

توصیه می شود از برخی از پاک کننده های کف سوپرمارکت حاوی مواد شیمیایی سخت ، مواد سفید کننده یا ساینده خودداری کنید. این محصولات می توانند باعث ایجاد خراش ، لکه های سفید ، لکه های مات و خطوط روی کف سنگ شوند.

پاک کننده سنگ

پاک کننده های مخصوص کف سنگ که دارای سطح PH متعادل هستند و به سنگ آسیبی نمی رسانند ، در صفحه محصولات تمیز کردن سنگ ما توصیه می شوند.

ما توصیه می کنیم از تمیز کننده سنگ مرمر و سنگ حرفه ای REJUVENATA استفاده کنید که کف سنگ شما را کاملاً تمیز و محافظت می کند و آنها را به نظر تازه و بدون رگه می رساند.

پاک کن های سبز نیز برای لکه های سخت توصیه نمی شوند زیرا باعث خراش سنگ می شوند. فقط از لیوان های سفید کننده که سنگ مرمر و سنگ را خراش نمی دهند استفاده کنید. محصولی که پیشنهاد شده است ، SCRUB A DUB است. این محصول از طریق وبسایت بهاری قابل سفارش است.

برای سفارش پرداخت سنگ کف با 09126358721 تماس بگیرید .

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button