لیست خدمات

تعمیر نما و ترمیم انواع نمای ساختمان با دسترسی طناب راپل

ترمیم نمای ساختمان

تعمیر و ترمیم نمای ساختمان را در دسته بازسازی انواع نما و مرمت نماهای آسیب دیده ساختمان از جمله ریزش سنگ ها و سایر ایرادات نما می باشد .

ظاهر نما یقینا مهم ترین قسمت ساختمان است و توجه به آن نشان دهنده نظم و صلیقه ساکنین آن است . علاوه بر اهمیت حفظ ظاهر نمای ساختمان باید توجه‌ داشته باشیم که برای محافظت از عابرین و ساکنین ساختمان حتما به مقاومت و استحکام نمای ساختکان تان دقت کافی را داشته باشید .و ترمیم نما و تعمیر نمای ساختمان با روش دسترسی طناب راپل یکی از ضروری ترین مسائل برای هر ساختمان است .

ترمیم نمای سنگی ساختمان و نصب سنگ های ریخته نما
سنگ های ریخته نمای ساختمان که نیاز به ترمیم نما دارد .
ترمیم سنگ نمای ساختمان با دسترسی طناب راپل
تعمیر سنگ نمای ساختمان / نصب سنگ های ریخته شده نما

با گذشت زمان و تغییرات دما و نوسانات مکانیکی که به سازه وارد می شود ،در نهایت منجر به سست شدن نما و یا ریزش سنگ های نما می شود که عواملی چون عدم اسکوپ سنگ و نفوذ رطوبت پشت سنگ و همچنین نشست های ساختمان می تواند نیاز ساختمان به ترمیم و تعمیر نما بیشتر کند.

فیلم ترمیم سنگ نمای ساختمان

به عنوان مثال به هنگام مشاهده اولین ریزش و سقوط سنگ نما لازم است تا با سرعت هرچه بیشتر ترمیم و مرمت نما انجام شود .

با افزایش تراکم شهری ارتفاع ساختمان ها بلند تر و بلند تر می شود و این مساله موجب می شود تا دسترسی به نمای ساختمان با روش های سنتی مانند جرثقیل یا داربست غیر ممکن یا بسیار هزینه بر باشد اینجاست که اهمیت خدمات راپل هر چه بیشتر مشهود می شود ، زیرا که با دسترسی راپل می توان با هزینه کم و سرعت عمل بالا اقدام به ترمیم انواع نمای ساختمان کرد .

انواع تعمیر نمای ساختمان

هر چقدر از اهمیت حفظ زیبایی نمای ساختمان برایتان بگویم کم گفتم! زیرا که در بحث بازسازی خانه اساسی هر ساختمان هر چقدر که به داخل ساختمان هزینه کنید بدون مرمت نمای ساختمان زیبایی چشم گیری نخواهید داشت ، پس تعمیر نمای ساختمان را در اولویت قرار دهید .

تعمیر و ترمیم نمای سنگی

اجرای نمای سنگی روز به روز در ایران رو به افزایش است و دلیل آن قیمت ارزان سنگ در ایران و فراوانی معادن سنگ است به هر حال الان نمای زیبا و لوکس یک نمای سنگی طرح دار و سنگین است و این یک واقعیت غیر قابل انکار است.

اما این زیبایی و تجمل نما می تواند با ریزش چند قاب سنگ از نما کاملا زشت و نامفهوم دیده شود وظیفه ما در گروه نماکاران تهران استفاده از مهارت ها و آموخته ها برای تعمیر و ترمیم نمای سنگی است تا با اجری پیچ و رولپلاک نما از ریزش بیشتر سنگ ها جلوگیری و با نصب سنگ های ریخته نما زیبایی و نما را به ساختمان شما برگردانیم .

توجه داشته باشید استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در مواقع زلزله و طوفان ایمنی نمای ساختمان تان را به شدت بالا می برد .

وقتی که سنگی از نمای ساختمان تان ریزش میکند توجه داشته باشید که امکان دارد هر یک از سنگ های دیگر نما بریزد بنابراین این فرضیه که تنها یک قسمت نمای ساختمان پیچ شود کاملا اشتباه است و با انجام دریل کاری و سوراخ کردن سنگ نما به سنگ های کناری تنش وارد شده و سست می شود بنابراین الزامی است که تمام سنگ های نما ترمیم شود .

نصب سنگ های تزئینی سنگ نما
سنگ ریخته نمای ساختمان که باید مقاوم سازی شود و سنگ ها نصب شود
تعمیر نمای سنگی ساختمان
ترمیم نمای سنگی با روش دسترسی با طناب / تعمیر سنگ نمای ساختمان

تعمیر و ترمیم سنگ های تزئینی

اجرای سنگ های تزئینی در نمای ساختمان دارای تنوع زیادی است و می تواند زیبایی خیره کننده ای به نمای ساختمان ببخشد . اما این سنگ های تزئینی دارای معایبی هست که یکی از آنها عدم اتصال مناسب آن به نما است که می تواند در دراز مدت دچار ریزش شود و نمای ساختمان را زشت و ناقص کند ، همچنین برخی از سنگ های تزئینی نما به دلیل ابعاد بسیار کوچک و خالی بودن پشت شان امکان پیچ و رولپلاک وجود ندارد و راهکار ما برای ترمیم و تعمیر سنگ های تزئینی نما استفاده از روش تزریق ماستیک و کاربرد رزین سنگ می باشد .

ترمیم نمای کامپوزیتی

کامپوزیت ها متشکل از ورقه های آلومینیومی است که با استفاده از پانج یا پیچ های سرمته ای به شاشی نما نصب می شوند . این ورق ها می تواند به مرور زمان در اثر زنگ زدگی یا باد و طوفان از نما جدا شود و نیاز به ترمیم نمای کامپوزیتی پیدا کند که ما می توانیم کار تعمیر نمای کامپوزیت را برای ساختمان تان انجام دهیم .

از ایرادات دیگری که می تواند در دراز مدت به کامپوزیت وارد شود بحث نظافت نمای کامپوزیت و نیز تعویض و نگه داری لاستیک های بین کامپوزیت است که هر چند وقت یک بار باید تعویض شوند .

تعمیر بندکشی بین سنگ های نما

بند بین سنگ نمای ساختمان یکی دیگر از قسمت های حساس نما است که نیاز به ترمیم دارد و باید هموره آنها را بررسی کنیم زیرا علاوه بر حفظ زیبایی نما نشان دهنده آب بندی نما و محکم بودن سنگ ها می تواند باشد .

برای ترمیم بندکشی نما لازماست تا از ترکیب مواد سیمانی و مواد نانو با کیفیت استفاده کنیم تا علاوه بر حفظ ظاهر آببندی نما نیز انجام شود .

خدمات ترمیم نمای ساختمان با چه روش هایی قابل ارائه است ؟

ارائه خدمات ترمیم نمای ساختمان نیاز به صعود و دسترسی به ارتفاع دارد تا بتوانیم با کیفیت خوب اقدام به تعمیر نما کنیم . برای دسترسی با سه روش زیر می توانیم اقدام کنیم :

ترمیم نما با طناب راپل

اولین و پرکاربرد ترین روش دسترسی استفاده از طناب راپل است که توسط تکنسین های ماهر شرکت بهاری انجام می شود ، در این روش دیگر خبری از داربست و هزینه های گزاف آن و مجوز های لازم برای برپامردن آن نیست و یک تکنسین ماهر راپل کار می تواند با دسترسی آسان تمامی کارهای مربوط به ترمیم نما را انجام دهد .

جهت سفارش ترمیم و تعمیر نمای ساختمان با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بهاری - ۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲