منوی دسته بندی

خدمات کفسابی

خدمات کفسابی

خدمات کفسابی شامل ده ها نوع کف سابی و ده ها نوع روش برای براق کردن سنگ کف و سایر انواع کفپوش است که به ویژه در تهران توسط گروه ما انجام می شود. 

تا به حال از خود پرسیده اید که وقتی با سایت های خدمات کفسابی تماس می گیریم چرا با قیمت ها متفاوتی رو به رو می شویم ؟ آیا عده ای منصف ؟ عده ی دیگر گران فروش و عده ای نیز برای رضای خداوند از منفعت خود گذشته و به ضرر خود کار می کنند ؟

ابتدا به این مساله مهم باید اشاره کنم که کلن یک روش کفسابی وجود دارد و اسامی ایتالیایی و یا ژاپنی یا با دستگاه پیشرفته یا معمولی سخنان چندان مهم یا تاثیر گذاری نیست .

کفسابی فقط ساب زنی به روش کفسابی ایتالیایی تنها روش کفسابی سنگ های مصرفی در ساختمان های تهران است .حال سوال دیگری شاید به وجود بیاید که اگر خدمات کف سابی تنها یک نوع است پس چرا قیمت های خدمات کفسابی متفاوت است ؟

پاسخ: تنها مساله ای که باعث اختلاف قیمت می شود تعداد مراحل کار و یا به بقول عامیانه ماس مالی کردن است . برای مثال وقتی یک کفساب قیمت باور نکردی پایین می دهد بدیهی است که برای آن کار بیشتر از یک روز یا حتی یک ساعت وقت نمی گذارد و گاها کارفرما با این قیمت بسیار پایین وسوسه شده و راضی به کلاه برداری می شود .

خدمات کفسابی
خدمات کفسابی

و برعکس این ماجرا هم وجود برخی گران فروش هستند و با کارهای ساختگی سعی دارند تا قیمت کار را چند برابر جلوه دهند .اما قیمت منصفانه کفسابی این است که کفساب ابتدا کار خود را به طور قاب قبول و بدون نقص انجام دهد و با توجه به مزنده و قیمت مشخص و واضح خدمات کفسابی کار خود را انجام دهد .

خدمات کفسابی

ما در اینجا قصد داریم تا تعدادی از زیر مجموعه های خدمات کفسابی در تهران را بیان کنیم :روش کفسابی اشاره شده در بالا به کفسابی سنگ های معمولی (مرمریت) که اکثرا در کف آپارتمان فرش می شود مربوط است .

روش های دیگر سنگسابی نیز وجود دارد که برروی سطوح مختلف انجام می شود برای مثال ساب زدن بتن با ساب زنی گرانیت متفاوت است ،همچنین کف سابی سرامیک و کفسابی موزاییک متفاوت است و هر کدام روش و مراحل مخصوص خود را دارد .

از دیگر انواع کف سابی می توان به ساب و اک زنی پارکت که به ویژه در تهران طرفداران زیادی دارد اشاره کرد .همه و همه در دسته خدمات کفسابی در تهران قرار دارند و هر کدام از این خدمات قیمت و تعرفه مشخص و متناسب با زحمت و زمانی است که صرف انجام کار می شود است.

قیمت خدمات کفسابی

در اینجا به حدود قیمت کف سابی چند مورد از خدمات اشاره میکنم 

  1. سنگ دهبید متر مربع ۷-۲۵ بسته به کیفیت کار
  2. سنگ تراورتن متر مربعی ۱۲ هزار تومان
  3. سنگ سابی سنگ گرانیت  ۱۵-۲۵ هزار تومان
  4. کفسابی بتن دونوع است ۸و دیگری ۲۵ هزار تومان
  5. ساب زنی موزاییک متر مربعی ۱۰ هزار تومان

برای سفارش خدمات کفسابی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱  تماس حاصل فرمایید .

بهاری وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.