ساب زنی و کفسابی در نیاوران ، تجریش

ساب زنی و کفسابی در نیاوران ، تجریش
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

خدمات کفسابی در نیاوران و تجریش با درجه فوق لوکس توسط شرکت بهاری ارائه می شود و همچنین برای نانو و پولیش سنگ کابینت کلیک کنید .

کفسابی در نیاوران

 نیاوران ساختمان ها و برج های فراوانی چه اداری و چه مسکونی تشکیل شده است و روز به روز در حال پیشرفت می باشد . ما در این راستا گروه ویژه کفساب و ساب زن های ماهر شرکت را در شمال تهران مستقر کرده ایم تا در مناطق شمالی تهران انواع خدمات ساب زدن سنگ را با دستگاه های دستی ساب زنی و نیز دستگاه های سنگین کف سابی تخصصی به مشتریان عزیز عرضه دارند .برای کفسابی در نیاوران ما از روش ساب زنی اپوکسی و بدون بند هم استفاده می کنیم .

کفسابی در تجریش

کفسابی در تجریش به صورت ایتالیایی یعنی با استفاده از ابزار های ایتالیایی از جمله پد و شاین براق کننده و یکدست کننده سطوح سنگی است که تاثیر فوق العاده برروی سطح سنگی دارد و می توان گفت که اگر درز بندی با رزین و ساب زبر برداشت ناخنک سنگ به درستی انجام شود می توان با سنگسابی در تجریش به روش ایتالیایی  به سطحی مانند اپوکسی دست یافت البته با سنگ طبیعی و بدون مواد شیمیایی که این کار با ابزار های ویژه شرکت بهاری ممکن شده است .

قیمت کفسابی در نیاوران و تجریش

قیمت ساب زدن سنگ در تجریش به صورت متر مربعی و بسته به شرایط سنگ ،متراژ کفسابی سنگ و چندین عامل دیگر تعیین می شود . این اطمنان را به شا می دهیم که شرکت کفسابی سنگ بهاری رقابتی ترین قیمت ها و غیر قابل رقابت ترین کیفیت را ارایه می دهد .

برای سفارش خدمات سنگسابی در هر نقطه از تهران با ما ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *