ساب سنگ ، موزائیک ، بتن ، سرامیک

ساب سنگ ، موزائیک ، بتن ، سرامیک
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

ساب سنگ ، موزاییک ، بتن ، سرامیک توسط شرکت بهاری ارائه می شود ، هدف ما در این مقاله توضیح ساب انواع سطوح است که برای اهداف لایه برداری و رفع کثیفی و براقیت بیشتر سطوح انجام می دهیم. برای سفارش می توانید با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

ساب سنگ

ساب سنگ با هدف لایه برداری و براق کردن سنگ انجام می شود ساب به سابیدن و سمباده کردن هر شی گفته می شود که برای صیقل دادن و نیم کردن آن انجام می دهیم . در اینجا سطح مورد نظر سنگ است سنگ ها در کارخانه ساب خورده می شوند و صیقلی هستند اما در اثر کار ناهمواری های لبه سنگ باعث می شود تا ما این براقیت را از بین برده با ساب لایه برداری کنیم و سپس دوباره به براق و یکنواخت کردن سنگ بپردازیم .

در ساب سنگ ما با استفاده از دستگاه کفسابی مخصوص سنگ شروع به ساب سنگ با نمره های مختلف سمباده،پد سنگ،لقمه سنگ و … می کنیم تا سنگ به نهایت صیقلی و براقیت برسد .

ساب موزائیک

ساب موزاییک با هدف تمیز کردن موزاییک یا تمیز کردن موزاییک حیاط و محوطه است که با استفاده از سمباده و لقمه ساب های سفت و زبر انجام می شود هدف از این کار تمیز کردن موزاییک و برطرف کردن ناخنک آن است .

ساب بتن

ساب بتن جهت صیقل سطح بتن برای افزایش عمر آن و افزایش مقاومت سایشی سطح بتن انجام می شود در این روش ساب بتن از نمره زبر شروع و به نمره ترم ختم می شود تا صیقل و نرمی کامل سطح بتن اتفاق افتد ما در این کار که روش ساب بتن است بتن را کاملا صیقلی و یکدست تحویل می دهیم که موجب معجزه ای در سطح بتنی می شود .

ساب سرامیک

سرامیک هایی لعاب دارند امکان ساب زدن آنها یعنی ساب زبر سرامیک برای آنها وجود ندارد چرا که با ساب زبر سرامیک لعاب دار لایه بالایی آن از بین می رود اما برای سرامیک های بدون لعاب و یکنواخت که به نوع سنگ مصنوعی هستند می توان آنها را به مانند ساب سنگ براق و درخشان و صیقلی کرد .

برای سفارش ساب سنگ و سایر سطوح با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *