منوی دسته بندی

سوراخ کردن سنگ نمای ساختمان با استفاده از انواع مته های مناسب برای سوراخکاری سنگ ،سرامیک و گرانیت

سوراخ کردن سنگ نمای ساختمان

سوراخ کردن سنگ ساختمان

اگر به دنبال راهکار مناسب برای سوراخ کردن سنگ و سرامیک هستید و یا قصد دارید که مته و دریل مناسب و مخصوص برای رولپلاک سنگ نما به دست بیاورید.

تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا کارشناسان شرکت نما بهاری راه حل اصولی برای پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما و نیز سوراخ کردن سنگ نمای ساختمان را به شما آموزش دهند.

ابزار مناسب سوراخ کردن سنگ نما

شاید برای شما هم جالب باشد که برای سوراخکاری سنگ نما از چه ابزاری و یا چه روش‌هایی استفاده می‌شود تا سنگ در اثر ویبره دستگاه ریزش نکند و یا این که سنگ دچار شکستگی و ترک نشود.

برای سوراخ کاری به ابزارهای زیر نیاز داریم:

  • دریل برای سوراخ کردن سنگ
  • مته مناسب برای سوراخ کاری انواع سنگ برای مثال جهت سوراخ کاری گرانیت حتما باید از مته الماس استفاده شود.
  • استفاده از سایز مناسب مته باتوجه به میزان تردی سنگ نما
  • استفاده از حالت چکشی یا معمولی با توجه به جنس نمای ساختمان اعم از سرامیک ،سنگ،گرانیت

دریل مناسب سوراخ کردن سنگ نمای ساختمان

برای سوراخ کاری نمای ساختمان جهت پیچ و رولپلاک نما از دو نوع گریل استفاده می شود که اولی دریل هیلتی و دومین دریل سه نظام است.

برای سوراخ کردن سنگ های با ابعاد کوچک و ترد می‌توانیم از دریل سه نظام استفاده کنیم و همچنین برای سوراخ کردن سنگ های مقاوم و ضخیم و بزرگ می‌توانیم از دریل هیلتی برای افزایش سرعت و همچنین افزایش کیفیت سوراخ سنگ استفاده کنیم.

روش سوراخ کردن سرامیک نمای ساختمان

مته الماسه به دلیل برش بسیار بالایی که دارد می‌تواند برای سوراخ کردن سرامیک نما استفاده شود زیرا که با کمترین فشاری که به دیواره ها وارد می کند از جابجایی سرامیک و ریزش آنها جلوگیری می کند بنابراین بهترین گزینه برای سوراخ کردن سرامیک نمای ساختمان استفاده از مته های الماسه با کیفیت می باشد.

دقت داشته باشید که برای پیچ رولپلاک کردن سرامیک باید سوراخ کردن سرامیک تنها از بند سرامیک ها انجام شود و بهتر است که این کار در نوک سرامیکها به گوشه سرامیک ها انجام شود و با استفاده از واشر بیشترین درگیری و گیرش را برای پیچ با سرامیک ایجاد کنیم.

برای سفارش مهار سنگ نما ساختمان با 09126358721 تماس بگیرید .

بهاری وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button