قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران
قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران به صورت عددی اگر بیان کنیم از هر عدد ۳،۷۰۰تومان الی ۴،۲۰۰ تومان می باشد . حال به توضیح اینکه چه پیچ و رولپلاک کردن چه نوع سنگ ارزان ترین و کدام گران ترین می باشد بحث می کینم .

قیمت پیچ رولپلاک نما در تهران به چه عواملی بستگی دارد ؟

مقاوم سازی و تثبیت سنگ نما نیز مانند سایر کارها از شرایط آسان و سخت در نوع خود برخوردار است . بنابر این تفاوت قیمت ها در حین شفاف بودن آن یک مساله طبیعی می باشد ، اما مسائلی که مهم تر است این که ساختمان شما اگر دچار ریزش سنگ نما شود به عهده سازنده آن است

و اگر نتوانستید سازنده را مجاب به انجام پیچ رولپلاک نما کنید ، می توانید با صرف هزینه پیچ رولپلاک نما و دریافت فاکتور رسمی از شرکت ما هزینه را از سازنده دریافت کنید .

بنابر این به دلیل خطرات جانی و مالی که به احتمال بسیار بالا با ریزش سنگ از نما ایجاد می شود بسیار سنگین تر از هزینه محکم کردن سنگ خواهد بود .

در این زمینه توصیه شرکت ما استعلام قیمت از شرکت های مختلف و بازدید از نمونه کارهای آنها است .

دستمزد اجرای پیچ رولپلاک بدون متریال

مشتریان ما می توانند با خرید پیچ و رولپلاک دلخواه خود که می تواند براساس قیمت و کیفیت شامل :

استیل ، فولادی ، گالوانیزه و آهنی است قرارداد خود را تنها به صورت دستمزد اجرا بدون متریال تنظیم کنند که این در حالتی است که کاربرما می خواهد اطمینان بیشتری از متریال به کار برده شده داشته باشد .

قیمت پیچ و ورلپلاک کردن سنگ نما در تهران

در شرایطی که ابعاد سنگ ابعاد معمولی یعنی بزرگ تر از ۳۰*۵۰ باشد و همچنین سنگ بسیار سخت نباشد قیمت انجام پیچ و رولپلاک سنگ به نما به صورت عددی در حدود ۳۷۰۰ تومان می باشد .

و همچنین در شرایط بالا برای سنگ گرانیت هر پیچ و رولپلاک گرانیت به دلیل سختی بیش از حد گرانیت به صورت عددی ۴۳۰۰ تومان است .

اما در شرایطی ابعا سنگ کوچک مانند سنگ به صورت نوار های ۱۰ یا بیست سانتی باشد و یا سطح مورد نظر سرامیک باشد طبیعی است که قیمت پیچ و رولپلاک کردن سنگ های ابعاد کوچک و همچنین سرامیک که از حساسیت بالایی برخوردار است قیمتی در حدود ۴۳۰۰ تومان به صورت هر عددی دارد .

دستمزد پیچ رولپلاک نما با طناب راپل

پیچ رولپلاک نما در تهران امروزه رواج و گسترش زیادی جهت مقاوم سازی ساختمان دارد و در تهران بعلت سنگ بودن اکثرنماهای ساختمانی وهمچنین بروزحوادث هایی مانند لرزش های ساختمانی یا فاصله ی زیادی بین بتن با سنگ نما یا طوفان های شدید اکثرسنگها سست یا مقاومت خودراازدست داده اما نگران نباشید.

ماباروش های مختلف واماکم هزینه سنگ نمای ساختمان شما رابا پیچ رولپلاک سنگ های آسیب دیده ترمیم میکنیم که یکی از روش های کم هزینه و کارآمد که امروزه بیشتر رایج است در مقاوم سازی سنگ نما استفاده از روش راپل یا همان طناب است

نماکار یا متخصصین ما با استفاده از طناب ازبالای ساختمان شما شروع به پیچ کردن سنگ های آسیب دیده میکنند واین یه روش موثراست واما روش دیگر کار با داربست است که این روش کارآمد چندانی ندارند ولی هزینه زیادی برای شما عزیزان دارد و همچنین پیچ رولپلاک نما در تهران کاربردی  تقاضا کننده بسیاری دارد .


چه نوع سنگ نما نیاز به پیچ و رولپلاک دارند؟

سنگ نما اهمیت بسیار بالایی دلرد یعنی می بایست در انتخاب سنگ نما حساسیت خرج کنیم .از این رو ما در کل معیارهایی برای سنگ مناسب نما برای شما بیان می کنیم .
• سبک بودن سنگ
• دارای تخلخل باشد
• گیرش مناسب با سیمان
• مقاومت در برابر سرما و گرما
• مقاومت در برابر شوره زدن و آهکی شدن
• قیمت مناسب سنگ نما و چندین عامل دیگر
عوامل بالا را حتما در نظر داشته باشید زیرا که هر یک از آنها اگر در سنگ نمای شما نباشد .می تواند ضرر های مالی و جانی بگذارد . بنابر این باید اهمیت بالای سنگ نما را درک کرد .

البته خیالتان راحت باشد اگر سنگی را انتخاب کرده و برروی نمای ساختمان تان اجرا گرده اید ، نگران نباشید . چرا که ما با انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب با کمترین هزینه سنگ های شما را به نما اسکوپ می کنیم تا هیچ خطری شما را تهدید نکند .

هزینه پیچ رولپلاک نمای رومی


نمای رومی معروف ترین و پرهزینه ترین نما در بین ساختمان های تهران است که طراحی زیبا و لوکس دارد .اما ایراد آن مصرف زیاد سنگ درابعاد مختلف است،سنگ هایی با اندازه ها و رنگ های ویژه که گاها اسکوپ کردن بسیاری انها به دلیل تعداد بالا و هم چنین عرض کم امکان پذیر نمی باشد .

در این حالت تنها کاری که می شود انجام داد پیچ رولپلاک سنگ نمای رومی است با این کار نمای ساختمان رومی شما مادام العمر بدون هیچگونه ریزش یا ترکی باقی می ماند .

لیست قیمت پیچ کردن سنگ نما

پیچ کردن سنگ نما با طناب دارای قیمت های متفاوت است که با تغییر نما و متریال آن تعرفه پیچ رولپلاک نیز افزایش میابد .در تهران مناطق مختلف از سنگ هایی تراورتن ،مرمریت،گرانیت،ترورتن تیشه ای،تراورتن چرب و انواع سایر سنگ ها استفاده می شود که هر یک سختی و مقاومت مخصوص خود را دارند

برای مثال پیچ مصرفی در گرانیت ویژه بوده  و قیمت محکم کردن سنگ گرانیت نما از سایر انواع سنگ ها بیشتر است .

برای اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ در تهران با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *