لیست خدمات

مجموعه خدمات نظافتی شرکت کفسابی تهران

مجموعه خدمات نظافتی

ما در بسیاری از صنایع و انواع پروژه ها ، تمیز کردن مناسب داخلی را با مشخصات بالا انجام می دهیم. از دفاتر ساخت و ساز جدید گرفته تا پروژه های ساختمانی مسکونی ، این خدمات معمولاً به صورت سفارشی انجام می شود و معمولاً شامل چندین سرویس نظافت تخصصی ما می شود. در این پست وبلاگ ، ما آنچه را که به دنبال یک فضای داخلی انجام می دهیم تمیز می کنیم.

کفپوش

احتمالاً کثیف ترین منطقه هر ساختمان به دنبال یک فضای داخلی مناسب است – این منطقه نیاز به توجه بیشتری دارد. بتن ، چوبی ، کاشی کاری یا رزین – کف از هر چه ساخته شده باشد ، ما برای پاک سازی موثر آن بدون ایجاد صدمه روند صحیح را دنبال خواهیم کرد.

سقف و دیوار

این مناطق می توانند گرد و غبار و خاک حاصل از چندین ماه کار ساختمانی را در خود جای دهند. ما تمام علائم قابل مشاهده گرد و غبار و خاک را از بین می بریم و این مناطق را تمیز می کنیم.

مناطق آشپزخانه


این جایی است که میهمانان ، کارمندان و بازدید کنندگان در حال تهیه غذا هستند ، بنابراین باید به اندازه کافی تمیز شوند. ما منطقه را تمیز می کنیم تا گرد و غبار ، آلودگی یا لکه از بین برود و سپس منطقه را ضد عفونی می کنیم تا از عدم وجود آلودگی اطمینان حاصل کنیم.

پنجره ها


ما با تمیز کردن پنجره از بیرون ، تمیز و آماده برای باز کردن ساختمان خود را لمس می کنیم.

ما برای همه بخش ها تمیز کردن داخلی را ارائه می دهیم.
خدمات تمیز کردن داخلی ما فقط به صنعت محدود نمی شود. برخی از متداول ترین صنایع ما خدمات تمیز کردن داخلی را ارائه می دهیم که شامل موارد زیر است:

  • تنظیمات بهداشتی ، مانند جراحی ، آزمایشگاه ، کفسابی بیمارستان و اقدامات دندانپزشکی.
  • آموزش ، از جمله مدارس ، کالج ها و دانشگاه ها.
  • مهمان نوازی ، مانند رستوران ها ، کافه ها ، بارها و هتل ها.
  • سرگرمی ، مانند سینما ، تئاتر.
  • مناطق خرده فروشی ، از جمله فروشگاه های فردی و مراکز خرید.
  • شرکت ها ، از جمله دفاتر ، اتاق جلسات و سالن های کنفرانس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱(تماس بهاری)