تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

مراحل کفسابی چطور انجام می شود؟

مراحل کفسابی چطور انجام می شود؟

مراحل کفسابی چطور انجام می شود؟ عملیات کفسابی ساختمان ، با استفاده از دستگاهی به نام کف ساب انجام می شود. این دستگاه، انواع مختلفی دارد.

نوع اول دستگاه کف ساب، دستگاهی با برق تک فاز است که دارای سرعت و قدرت کمی است و  برای کف سابی ساختمان هایی با مساحت کم به کار می رود.

نوع دیگر این دستگاه، سه فاز است که قدرت بیشتری دارد و ساختمان هایی با مساحت زیاد را در مراحل مختلف به سرعت انجام می دهد و به همین دلیل در مصرف وقت و انرژی صرفه جویی می شود.تمامی دستگاه های کف ساب از یک موتور الکتریکی که با برق شهر کار می کند،بهره می گیرد

مراحل کفسابی

 لقمه های مختلف که کار کف سابی را انجام می دهند، تشکیل شده است.اندازه این لقمه ها متفاوت است و هر کدام برای کف سابی روی یک سطح خاص مناسب هستند.کف سابی، امروزه به یک کار تخصصی تبدیل شده است.

اپراتور دستگاه باید به خوبی با انواع دستگاه کف ساب آشنایی داشته باشد، انواع مصالح به کار رفته در کف ساختمان ها را بشناسد و بداند برای هر ساختمان، از چه نوع کف سابی استفاده کند.

بنا بر این کفسابی ساختمان را دست کم نگیرید، سعی کنید هر چند وقت یک بار، با استفاده از کف سابی، هم عمر ساختمان را افزایش دهید و هم به زیبایی بیشتر آن کمک کنید.

برای اطلاع از  مراحل کفسابی چطور انجام می شود؟  و روش کفسابی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته