تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

ساختمان ها محلی برای زندگی و کسب و کار ما هستند ، رنگ ها در داخل و نمای ساختمان جلوه های از شخصیت ،افکار،شرح و طبقه اجتماعی و …ما هستند ، از همین رو است که نقاشی ساختمان چه داخل و چه در نقاشی نمای خارجی آن می تواند تاثیر بسیاری در سطح بهره وری و تاثیر گذاری ما بر دیگران باشد. نقاش ساختمان غالبا در فرهنگ ما به فردی گفته می شود که حرفه و هنر نقاشی ساختمان را برای خود انتخاب کرده است .

 ولی باید توجه داشت این شغل در محیط خود سختی و ملایمت های بسیار دارد و یک نقاش آپارتمان باید روحیه منعطف و صبر و حوصله بسیار بالایی داشته باشد.از این نظر افرادی که این نام را دارند درجه و رتبه بندی خاصی دارند.

هنر نقاشی ساختمان

هنر خواستگاه و جلوه ی گسترده و گیرایی دارد ،یک هنرمند است که با خلق آثار؛سعی در بیان فکر و اندیشه خود در نقاشی و هنر دست خود را دارد . نقاش با هنر خود حرف می زند .اما نقاشی ساختمان یک هنر کوچه بازاری است،که شاید در نگاه اول چندان مهم و حرفه ای به نظر نمی رسد.

اما شاید فراموش کرده ایم که انسان بیشتر عمر خود را در خانه می گذراندو از این رو هر چقدر نقاشی و هنر برروی دیوار و سقف خانه پر معنی و یک هم صحبت باشد شاید از احساس تنهایی ما کم کند و شادی و انگیزه ای در ما ایجاد کند هر چند که ندانیم این شادی و انگیزه از کجا به ما رسیده است .

نقاش ساختمان

رنگ آمیزی ساختمان نیز همانند سایر حرفه های ساختمانی تجربه ، دقت و کار آزمودگی و وچدان کاری بالایی را می طلبد . نقاش در تهران یک هنرمند می باشد که باید روح و اصل هنر را درک کرده و بتواند با دستان خود با دیوار صحبت کند .یک تیم نقاشی داخل ساختمان باید خصوصیات و توانایی هایی داشته باشد تا بتواند پروژه شما را به نحوی احسن به اجرا برساند. 

تجربه کافی , توانایی فنی لازم و آشناییبا انواع رنگ ها و نحوه ترکیب آنها از مهمترین پارمترهایی هستند که باعث تمایز میان یک نقاش ساختمانی حرفه ای با یک نقاش آماتور میشود ، گروهی متشکل از مجرب ترین و حرفه ای ترین نقاشان ساختمان در تهران آماده خدمات دهی به شما برای نقاشی ساختمان در تهران و نقاشی ساختمان در کرج با قیمت های ایده آل و مناسب هستند.

نقاش حرفه ای ساختمان چگونه کار میکند؟

 نقاش حرفه ای ساختمان ضعیف به راحتی میتواند هزینه های زیادی را به کرفرما تحمیل کند ، پروسه نقاشی کردن و رنگ آمیزی با پارامترهای زیادی سنجیده میشود . که یکی از آنها حفظ بهداشت و تمیزی محیط در پروسه نقاشی کردن میباشد ، پوشاندن روی لوازم موجود در محل نماینگر حرفه ای گری و تمیزی کار یک نقاش است آری یکی از اصلی ترین تفاوت ها میان  نقاش حرفه ای ساختمان و نقاش آماتور در رعایت پارامترهای پوششی و تمیزی است .

 یک نقاش حرفه ای قبل از شروع پروسه نقاشی و رنگکاری اقدام به پوشاندن روی لوازم موجود در محل , قرنیزهای ساختمان, پکیج , شوفاژ, آبرگرمکن و کابینت ها میکند در حالی که نقاش آماتور چندان اهمیتی به این موضوع نداده و باعث بروز مشکلات بسیاری در پایان اجرا میشود.

نقش رنگ در دکوراسیون داخلی ونقاشی ساختمان

 رنگ یکی از جالب ترین جنبه های دکوراسیون است. طراحان دکوراسیون امروزی تقریباً همه قوانین سابق در ارتباط با استفاده از رنگ های گوناگون و ترکیب آنها با یکدیگر را در هم شکسته اند و امروز هر رنگی را می توان در دکوراسیون منزل به کار برد.

 دیگر مرزها و محدودیت های گذشته در کاربرد رنگ ها در دکوراسیون داخلی خانه رعایت نمی شوند و شاید به همین دلیل انتخاب مجموعه رنگی دلخواه برای دکوراسیون یک خانه مشکل تر شده باشد. اما هنوز راه هایی برای تشخیص مجموعه رنگی مناسب برای هر خانواده وجود دارد. امروزه بیش از هر چیز به سلیقه و روحیات ساکنین خانه توجه می شود. 

هر یک از ما احتمالاً ایده هایی درباره رنگ های مورد علاقه خود داریم و انتخاب و سلیقه ما اغلب بهترین راهنما برای انتخاب مجموعه رنگی مناسب برای محل زندگی و منزل مان است. 

لوازم قدیمی در رنگ آمیزی دکوراسیون:

اگر به یک پارچه کنفی رنگ پریده ، یک رومیزی بنفش پر رنگ و یا لباس هایی به رنگ های زنده و درخشان تمایل دارید این ها می توانند راهنمای شما در انتخاب مجموعه رنگی مناسب برای منزلتان باشد ، در قدم اول کلیه لوازمی که در منزل دارید و آنها را به خاطر رنگشان دوست می دارید در یک جا جمع کنید ، این وسایل ممکن است عبارت باشند از یک روسری ، یک سرویس بشقاب ، صابون یا کارت تبریک و یا هر آنچه به واسطه رنگش مورد پسند شما است.

کتاب ها و مجله هایی که در رابطه با ترکیب رنگ هستند، تهیه کنید و با مطالعه آنها اطلاعات کافی در رابطه با ایجاد ارتباط میان رنگ های گوناگون کسب کنید.رنگ هایی که شما می پسندید،ترکیب آنها با یکدیگر در یک مجموعه واحد، و تاثیر نور موجود در فضا بر آنها عواملی هستند که نتیجه کار را تحت تاثیر قرار می دهند.

نقاشی خانه هنگامی که رنگ های مورد پسندتان را انتخاب کردید با استفاده از مداد رنگی ، مداد شمعی ،آبرنگ و یا هر وسیله رنگ آمیزی دیگری که در اختیار دارید آنها را در کنار هم بر روی یک قطعه کاغذ سفید آزمایش کنید.اندازه سطوح رنگی مختلف را تغییر دهید و به آنها کمی سفید بریا روشن تر شدن اضافه کنید. به چرخه رنگ مراجعه کنید و با استفاده از رنگ آمیزی آن رنگ مور نظرتان را یافته در کنار آن امتحان کنید. به خاطر داشته باشید که رنگ های منتخب شما وقتی بر روی سطح دیوارهای اتاق اجرا شوند تاثیری بسیار قوی تر از نمای آنها بر روی یک قطعه کاغذ خواهند داشت.

اصول رنگها در نقاشی ساختمان

رنگ های آکسان

رنگ های تند و درخشانی که برای زنده کردن و انرژی بخشیدن به یک مجموعه رنگی به آن اضافه می شود . مانند رنگ صورتی تند چند کوسن و یک جفت شمع در یک اتاق نشیمن که با خانواده رنگ گرم رنگ آمیزی شده است.

رنگ زمینه در نقاشی ساختمان

رنگ زمینه رنگی است که در سطح بزرگ تر وبه میزا بیشتری در یک فضا مورد استفاده قرار می گیرد . مانند رنگ دیوار های یک اتاق ،رنگ زمینه اغلب به عنوان پس زمینه ای برای سایر رنگ های به کار رفته در اتاق مورد استفاده قرار می گیرد . و سایر رنگ ها مانند رنگ های آکسان یا متضاد را در خود جای می دهد .

رنگ های سرد در نقاشی ساختمان:

این رنگ ها حاوی مقدار زیادی رنگ آبی هستند، به عنوان مثال خاکستری هایی که شامل مقداری رنگ آبی باشند احساس سردی و سرما را در شما ایجاد می کنند در حالی که خاکستری حاوی قرمز یا بنفش قرمز حس گرما را در بیننده القا می کنند و ویژگی دیگری خواهند داشت.

رنگ های مکمل در نقاشی ساختمان:

این رنگ ها که در چرخه رنگ در برابر یکدیگر قرار دارند در کنار هم نمایی چشمگیر و متعادل می آفرینند. این رنگ ها هرگز از یک خانواده نیستند و حداکثر تفاوت را با یکدیگر دارند. به عنوان مثال می توان چند کوسن نارنجی تند را در زمینه ای از رنگ آبی نمونه بارزی از این ترکیب در نظر گرفت.

رنگ های غالب در  نقاشی ساختمان:

رنگ غالب همیشه رنگی که در بزرگترین سطوح و به بیشترین میزان در مجموعه ای به کار رفته ، نیست بلکه رنگی است که بیش از بقیه رنگ ها نظر را به خود جلب می کند. 

نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک چند سالی است که رایج شده و از استقبال خوبی هم بخصوصدر بین قشر جوان روبرو شده است .استفاده از رنگ های اکرلیک عموما از ترکیب اکریل با رنگ های روغنی حاصل میشود و در واقع نقاشی ساختمانی با رنگ اکرلیک را میتوان نوعی از نقاشی با رنگ روغن دانست ، که در ترکیب رنگ از انواع اکریل برای درخشان استفاده میشود.

نقاشی ساختمان رنگ روغن

رنگ روغن در مقایسه با رنگ پلاستیک تفاوت های زیادی داره که عمده این تفاوت ها در براقیت , قابلیت شستشو و دوام و عمر بیشتر پروسه نقاشی ساختمانی با رنگ روغنی است . البته استفاده از رنگ های روغنی هم از قدیم در صنعت ساختمان بسیار رایج بوده و امروزه حتی با آمدن رنگ های مدرنی چون مولتی کالر و پتینه و… باز هم بازار خود را حفظ کرده و همچنان میتوان با اطمینان اعلام کرد که حداقل ۳۰% از کسانی که تصمیم دارند منازل یا محل های کار خود را رنگ آمیزی کنند رنگ روغن را به عنوان گزینه ای ایده آل و مطلوب مد نظر دارند.

رنگ روغنی در یک نگاه :

 رنگ های روغنی در دو حالت برق و مات قابل استفاده در ساختمان هستند. رنگ های روغنی کاملا قابل شستشو هستند نقاشی ساختمان با رنگ روغن هم به صرفه است هم کیفیت, دوام و کارکرد خوبی به شما ارائه میدهد. 

برای انجام کفسابی همزمان با نقاشی ساختمان کلیک کنید .

برای سفارش نقاشی داخل ساختمان و یا نقاشی نما  با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته