نماشویی با راپل

نماشویی با راپل
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

نماشویی با راپل با استفاده از روش های دسترسی سریع برای صرفه جویی در زمان و هزینه و نیز دسترسی به تمام قسمت های نمای ساختمانی توسط شرکت بهاری ارائه می شود .

نماشویی با راپل

این روش در چند سال اخیر وارد صنعت نظافت نمای ساختمانی شده است و در تهران و سایر شهر های ایران توسط اپراتور های نماکاری انجام می شود . نکات زیادی باید در فرود با راپل و همچنین در اجرای کار لازم است رعایت و این تنها با تجربه به دست می آید. 

شستشوی نما با راپل چه مزایایی دارد ؟

روش راپل در نماشویی یک تحول عظیم بوده است که به دلیل مزایای زیادش مورد توجه قرار گرفته است که این ویژگی ها هم از نظر زمانی و هم کیفی و نیز هزینه انجام نظافت و شستشوی نما نیز دارد . 

وقتی نماکار حرفه ای از شرکت بهاری درخواست می کنید دیگر نیاز به استفاده از روش های زمان گیر و پر هزینه ندارید ، زیرا که نماکار می تواند با راپلکار به تمام نقاط نما دسترسی داشته و توفق کرده و نما شویی راپلکار را انجام دهد .

قیمت نماشویی راپل

در این نوع از شستشوی نما ، شما فقط دستمزد نماشویی راپلکار را می پردازید و هیچ هزینه ای به عنوان تجهیزات و … پرداخت نمی کنید برای مثال اگر داربست نصب کنید و یک نماکار برای شستشو درخواست کنید، راپل کاران شرکت بهاری تنها هزینه ای برابر دستمزد شستشو از شما خواهند گرفت و هزینه داربست پرداخت نخواهید کرد .جهت اطلاع از سایر قیمت های نماشویی کلیک کنید .

جهت سفارش نماشویی راپل با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *