نماشویی با راپل

نماشویی با راپل
نماشویی با راپل

نماشویی با راپل با استفاده از روش های دسترسی سریع برای صرفه جویی در زمان و هزینه و نیز دسترسی به تمام قسمت های نمای ساختمانی توسط شرکت بهاری ارائه می شود .

نماشویی با راپل

این روش در چند سال اخیر وارد صنعت نظافت نمای ساختمانی شده است و در تهران و سایر شهر های ایران توسط اپراتور های نماکاری انجام می شود . نکات زیادی باید در فرود با راپل و همچنین در اجرای کار لازم است رعایت و این تنها با تجربه به دست می آید. 

شستشوی نما با راپل چه مزایایی دارد ؟

روش راپل در نماشویی یک تحول عظیم بوده است که به دلیل مزایای زیادش مورد توجه قرار گرفته است که این ویژگی ها هم از نظر زمانی و هم کیفی و نیز هزینه انجام نظافت و شستشوی نما نیز دارد .

وقتی راپل کار حرفه ای از شرکت بهاری درخواست می کنید دیگر نیاز به استفاده از روش های زمان گیر و پر هزینه ندارید ، زیرا که نماکار می تواند با راپل به تمام نقاط نما دسترسی داشته و توفق کرده و نماشویی راپل را انجام دهد .

قیمت نماشویی راپل

در این نوع از شستشوی نما ، شما فقط دستمزد نماشویی راپل را می پردازید و هیچ هزینه ای به عنوان تجهیزات و … پرداخت نمی کنید برای مثال اگر داربست نصب کنید و یک نماکار برای شستشو درخواست کنید، راپل کاران شرکت بهاری تنها هزینه ای برابر دستمزد شستشو از شما خواهند گرفت و هزینه داربست پرداخت نخواهید کرد .جهت اطلاع از سایر قیمت های نماشویی کلیک کنید .

جهت سفارش نماشویی راپل با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *