نماشویی بدون داربست

نماشویی بدون داربست
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

تصمیم برای نماشویی ساختمان گرفته اید ولی داربست دردسر های زیادی دارد؟ هزینه داربست از نماشویی ساختمان بیشتر است ؟ با حذف داربست از خدمات نما و کار در ارتفاع توانسته ایم تا به بیش از ۸۰% صرفه جویی در هزینه های نظامتی ساختمان برسیم .

امنیت ،دقت ، و دسترسی کامل و آزاد بود هر دو دست برای ارایه خدمات نظافتی بهتر و دقیق تر از مزایای روش راپل می باشد . در این روش دیگر نیازی به اخذ مجوز از شهرداری و ارگان های دیگر نمی باشد و تنها کافی است تا با عقد قرار داد با پیمانکار نماشویی و رویت بیمه نامه مسیولیت با خیال راحت انجام شست و شو ساختمان تان را به تیم حرفه ای نماکاران ما بسپارید .

نماشویی ساختمان بدون داربست 

ما طی چندین سال تجربه و برخورد با مشتریان عزیز به پاسخ این سوالات رسیدیم و آن استفاده از طناب راپل یا سخره نوردی برای نماشویی بود .این راهکار یعنی نما شویی بدون داربست توسط گروه مهندس بهاری وارد ایران شد در این روش برای شستن نمای ساختمان در تهران و شهر های دیگر هیچ نیازی به داربست یا جرثقیل نیست .با روش نماشویی بدون داربست به راحتی می توان با استفاده از راپل اقدام به نما شویی ساختمان کرد.

طناب راپل و کاهش قیمت نماشویی

قبل از استفاده از راپل برای شستن نما معمولا از داربست استفاده می شد اما ایراد های اساسی داشت مانند هزینه بالا و زمان بر بودن برپا کردن داربست و مشکلاتی که از لحاظ دست و پا گیر بودن و اشغال کردن فضای زیاد داشت . اما طناب راپل هیچ یک از این مشکلات را ندارد،  در این روش نماکار بدون نیاز به داربست از نمای ساختمان آویزان شده و اقدام نماشویی بدون داربست می کند .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *