تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

نماشویی برج

نماشویی برج

نماشویی برج به دو روش نما شویی برج با طناب و شستشوی نمای برج با کلایمر انجام می شود .

 

نماشویی برج با طناب راپل

در روش شستن نمای برج با طناب نیاز به تخصص ویژه نماکار و دوره های مخصوص حفظ تعادل در ارتفاعات بلند و امنیت لازم است که شرکت ما تمامی نماکاران را با روش های به روز آموزش داده و آنها آماده انجام نماشویی هر نوع برج با هر طراحی و معماری هستند .

نماشویی برج کوه نور تهران
نماشویی برج کوه نور تهران

خدمات نما برج با کلایمر

برخی خدمات هستند که نیاز به ابزار آلات سنگین دارند و همچنین برای انجام کار نماکار نیاز به سطح اتکای مناسب دارد و یا با ابزار تیز و برنده کار می کند باید از کلایمر استفاده گردد و امکان اجرای آن با طناب معقول به نظر نمی رسد و می تواند خسارات جانی و مالی زیادی بر جای گذارد.

تکنسین نماشویی شرکت آلو استادکار و شرکت کفسابی تهران
تکنسین نماشویی شرکت آلو استادکار و شرکت کفسابی تهران

 اما خدمات مانند شستشوی نمای برج می تواند با طناب صورت بگیرد .که تکنسین های ماهر ما این کار را انجام می دهند .نماشویی به عنوان یکی از خدمات نظافتی نماشویی برج است با این تفاوت که متراژ کار بسیار بزرگ تر و نیز شرایط کار شرایط بسیار سخت و خطرناکی است برای مبتدیان اینجا است که تجربه و مهارت نماشو به کمکش می آید .

 

یک نماکار کار بلد باید بدون در نظر گرفتن ارتفاع و سختی کار در هر شرایطی ایمنی و نماشویی ساختمان را مورد توجه قرار داردو به جز این دو سایر مسایل جز حاشیه کار یک نماشور می باشد .

شستشوی نمای ساختمان توسط گروه ساختمانی بهاری با نهایت دقت و ظرافت انجام می شود به طوری که فرقی ندارد ساختمان لوکس باشد ،قدیمی و یا یک ساختمان معمولی با نمای سنگ معمولی یک نماکار حرفه ای تنها هدفش تمیز و بدون لکه شدن نمای ساختمان می باشد .

نماشویی ساختمان بلند

می خواهید نمای ساختمان خود را با کمترین قیمت تمیز کنید؟ آیا سالهاست که راهی برای تمیز کردن نمای ساختمان ندارید ؟ برای شستن نما دسترسی به نما ندارید ؟

نماشویی برج های دوقلو کیش
نماشویی برج های دوقلو کیش

هیچ نگران نباشید نمای ساختمان خود را به سپردن کرده و مانند روز اول نحویل بگیرید بعد از اتمام مشاهده می گردد که هیچ گونه لکه یا کثیفی بر نما مشاهده نمی شود.

 

به تعداد لازم نماشور یا نماکار به وسیله راپل یا بالابر و یا سایر تجهیزات فرود و صعود که مناسب باشد برروی نما مانور می دهند و در سریع ترین زمانی که ممکن است نما را به شدت تمیز می کنند .

برای تمیز کردن نمای ساختمان هم می توان از دستگاه فشار قوی یا واترجت سندبلاست  استفاده کرد و همچنین می توان از ابزار آلات شستشوی نمای ساختمان بهره برد .

نماشویی برج سایه کیش
نماشویی برج سایه کیش

تمیز کردن نمای ساختمان ۱۰ طبقه و بیشتر

معمولا طناب های سخره نوردی راپل حدود ۱۰۰ متر می باشند . اگر تقسیم بر ۲ شوند چیزی حدود ۴۵ متر از طناب می ماند که می تواند برای فرود از نمای ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد .ارتفاع های بالای ۴۵ متر با شستشوی نما با طناب توصیه نمی گردد .

یعنی با طناب قادر به شستن نمای ساختمان های ۱۰ طبقه معمول است .و ارتفاع بیشتر از آن نیازمند کلایمر و یا تدبیر های بخصوصی می باشد .

کلاس هایرآموزشی برای تکنسین راپل کار جهت نماشویی برج و ساختمان های بلند در تهران
کلاس هایرآموزشی برای تکنسین راپل کار جهت نماشویی برج و ساختمان های بلند در تهران

برای مثال می توان برای ارتفاع بسیار بالا از حالت ترکیبی داربست و طناب استفاده کرد که البته ارتفاع بالای ۴۵ متر نیاز به آموزش های تخصصی نماشویی برج  و کار در ارتفاع دارد.

برای نماشویی برج با کلایمر و شستشوی نمای برج با طناب با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته