منوی خدمات شرکت

نماشویی در کرج

نماشویی در کرج

نماشویی در کرج به ضروری ترین خدمات نظافتی نمای بیرونی ساختمان تبدیل شده است. قیمت نما شویی در کرج به صورت ارزان انجام می دهیم.

نظافت نمای ساختمان یک کار نیازمند دو تخصص است ، اولی توانایی و مهارت در کار با راپل یا طناب و دیگری مهارت کار با واترجت و تمیز کردن انواع آلودگی ها و کثیفی ها .نماکاری موفق است و می تواند رضایت کارفرما را جلب کند که در هردو تخصص و تجربه کافی را داشته باشد .

نماشویی در کرج
نماشویی با طناب در کرج

نماشویی ساختمان در کرج

نمای ساختمان های کرج نیز به مانند سایر کلان شهر ها در اثر آلاینده هایی مانند دود خودرو ،کارخانه،گرد و خاک ،باران اسیدی ،رسوب های مختلف که پس از گذشت مدتی برروی نمای ساختمان ها تاثیر می گذارد لازم تا با اکیپ نماشویی در کرج گروه بهاری تماس بگیرید تا تمامی کثیفی ها را در هر نقطه از کرج مانند روز اول تمیز و با شستشوی کامل نما در کرج تخویل بدهیم .

شستشوی نما در کرج با دستگاه واترجت قوی
شستشوی نما در کرج با دستگاه واترجت قوی

راپل کار در کرج

در شهر کرج تعداد ۸ پرسنل نماکار داریم که اماده ارایه خدمات هستند در این زمینه خدماتی که در کرج انجام می دهیم هم از نظر کیفیت و هم دستگاه ها و ابزار ها کاملا استاندارد است پس هر نوع کار در ارتفاع که نیاز باشد تا با دسترسی طناب انجام شود را با هزینه بسیار پایین برایتان انجام می دهیم .

نظافت نمای ساختمان در کرج
نظافت نمای ساختمان در کرج

نماشویی کرج

در هرجای کرج که باشید مشکل کثیفی نما و عدم دسترسی به آن برای تمیز کردن نمای ساختمان را دارید از این لازم است تا با گروه ما تماس بگیرید تا با روش هایی مانند نماشویی با طناب در کرج و یا شستن نما بدون داربست نمای ساختمانها را مانند روز اول تمیز و براق تحویل می دهیم. 

قیمت نماشویی ساختمان در کرج
قیمت نماشویی ساختمان در کرج

قیمت نما شویی در کرج

قیمت شستشوی نما در کرج به صورت متر مربعی یا چکی انجام می شود در پروژه های با متراژ بالا از حدود متری ۶ الی ۸ هزار تومان انجام می شود . نما شویی ارزان تخصص ماست با دستگاه های پیشرفته و سرعت عمل و دقتی که در کار صرف می کنیم نما شویی ارزان و با کیفیت را برای شما میسر کرده ایم .

هزینه نماشویی با راپل در کرج
هزینه نماشویی با راپل در کرج

شستشوی نمای سنگی و شیشه ای ساختمان در کرج

نزدیک به 90 درصد نمای ساختمان ها را سنگ و شیشه ها تشکیل می دهند که در دوره های زمانی مشخص نیاز به شستشو و نظافت اصولی و حرفه ای دارند . سنگ برخلاف تصور عمومی یک متریال بسیار حساس و آسیب پذیر است بنابراین برای شستشوی نمای سنگی در کرج حتما از یک اکیپ و شرکت نماشویی با تجربه و با دانش استفاده کنید تا علاوه بر تمیز کردن نما ، کیفیت و سلامت سنگ و شیشه نما حفظ شود.

مواد تمیز کننده و فشار آب مورد نیاز برای انواع سنگ کاملا متفوت بوده و در صورت عدم آشنایی نماکار در کرج به ساختار سنگ ها و مواد شوینده می تواند آسیب غیر قابل جبران به نما وارد شود . برای مثال دیسکلر و جوهر نمک بسیار قوی برای سنگ گرانیت تاثیر مثبت داشته و حتی به براقیت آن کمک می کند ، در حالی که استفاده دیسکلر برای سنگ براق دسته تراورتن کاملا ممنوع می باشد .

برای سفارش نما شویی در کرج با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس (09126358721)