نماشویی ساختمان با طناب

نماشویی ساختمان با طناب
نماشویی ساختمان با طناب

نماشویی ساختمان با طناب مناسب ترین روش برای شستن نمای ساختمان های بلند و کوتاه است ، نمای ساختمان کثیف شده و دسترسی برای انجام شستشو و نظافت کردن نما ندارم هزینه داربست هم که بالا میشه ! نگران نباشید اگر کثیفی و چرک باعث زشت شدن نمای ساختمان شده و سالهاست که حواستان به نمای ساختمانتان نبوده! همین حالا هم دیر نیست. شستن نمای ساختمان آجری هست و با هیچ چیزی تمیز نمیشه؟ رنگ آجر رفته می خواهید آجر مثل روز اول خوش رنگ باشد ؟ شستشوی نمای کامپوزیت چطور انجام می شود ؟ آیا تفاوتی خاصی می کند؟ اگر هزینه شستشوی نمای ساختمان را پرداخت کنیم ؟ حرفه ای ترین و منسف ترین نماکار کیست ؟ و ابزار لازم برای  شستن نما چیست؟

جنس نمای ساختمان یا برج شما از هر نوع باشد اعم از شیشه ،سیمان،کامپوزیت،آجر،آلومینیومی،سنگ،رنگ کاری شده و هر چیز دیگر ما با مواد و دستگاه های مخصوص شستشو و پاک کردن نما آن را مثل روز اول تمیز و براق تحویل شما می دهیم ، نماشویی امروزه و در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج و… یکی از کارهای نظافتی لازم برای ساختمان ها به شمار می آید. به دلیل الودگی ناشی از سوخت های فسیلی و … توسط کارخانه ها و وسایل نقلیه محیط و هوای شهر الوده شده و این الودگی به صورت کثیفی برروی سطوح ساختمان ها تجمع می کند.

نماشویی ساختمان در تهران

شستشوی نمای در تهران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . چرا که باعث جلوه ی درخشان ساختمان شما می شود و باعث می شود که ساختمان شما در محله و ساختمان های دیگر بدرخشد ، در شهر تهران به دلیل آلودگی های ناشی از خودرو ها و باران های اسیدی و نیز کارخانجات کثیفی های بیشتری برروی نمای ساختمان ها دیده می شود ، از این رو لازم است تا نماشویی در تهران بسیار جدی گرفته شود .

خدمات کفسابی و نماشویی بهاری متشکل از ۱۲ نماکار حرفه ای با تجربه فعالیت حرفه ای در ارتفاعات بلند این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که بهترین کیفیت را تحویل بدهد . نماشویی در تهران با قیمت نماشویی پایین تر از سایر شهر ها انجام می شود چرا که ضریب فاصله و … در محاسبه قیمت ها وجود ندارد ، شستشوی نمای ساختمان در تهران شامل شستن نمای آجری و شستن نمای سنگی و شسشتوی نمای کامپوزیتی و همچنین نماهای شیشه ای که هر کدام روش نماشویی  مخصوص خود را دارد توسط تیم مجرب ما انجام می شود . 

نماشویی با طناب ارزان ترین روش کار در ارتفاع

روش های نماشویی و روند کار

 • نماشویی با طناب
 • نماشویی با داربست
 • نماشویی با کمربند
 • نماشویی با راپل

نماشویی ، شستن نما با آب فشار قوی به وسیله دستگاه سندبلاست می باشد و بسته به نوع و شدت کثیفی محلول ها و موادی برای شستن نما  افزوده می شود

نماشویی با طناب

و با فشار قوی برروی نما پمپ می شود تا کثیفی را از بین ببرد کیفیت کار نماشویی بسته به افراد متخصص  که اقدام به شستشوی نمای ساختمان می کنند و دستگاه های مورد استفاده و ایمنی کارکنان می باشد، که در این عرصه گروه کفسابی و نماشویی بهاری با اموزش افراد و در اختیار گذاشتن ابزار کار و ایمنی لازم برای شما میسر کرده است.

نماشویی با طناب مزیت های بسیاری دارد و نیز صرفه جویی بسیار بالایی در وقت و هزینه می شود ، نما شویی با طناب به این صورت است که نما کار طناب را در پشت بام به یک میله یا سر ستون محکم می کند. و با داشتن یک طناب اصلی و طناب اطمینان دوم (طناب ترمز)از نمای ساختمان آویزان می شود و با در دست داشتن اهرم برروی نما و در ارتفاع های مختلف اقدام به شستشوی نما می کند .

شاید فکر کنید که نماشویی با طناب سرعت عمل و امنیت کافی را ندارد اما باید بگویم در مورد شستشوی نما با طناب اینگونه نیست می توان گفت در صورت ماهر بودن نما کار و آموزش درست کادر نماشویی با طناب موجب این می شود تا کار با نهایت سرعت و ایمنی به انجام برسد .

علل کثیف شدن نمای ساختمان

 • باران های اسیدی موجب خوردگی و سایش سطوح و نمای در تماس می شود،که خصارات مالی و کیفی بسیاری را به ساختمان ها وارد می نماید.
 • ریخته شدن سیمان و گچ به نما موقع اجرای کار
 • ایجاد رسوب در اثر آلودگی های مختلف و باران برروی نمای ساختمان
 • گردو غبار و انواع کثیفی نما 
 • سوختگی و دوده بستن نما در اثر آتش سوزی و عوامل متخلف

که می توان با نما شویی نمای ساختمان را به حالت اول برگرداند.

نماشویی ساختمان

نماشویی در تهران مخصوص هر نوع ساختمانی با هر نوع نمایی وجود دارد و هر چه قدر که ادعا کنیم از متریال های ضد آب و یا دفع کننده کثیفی استفاده کرده ایم ،باز نیاز به نماشویی دوره ای داریم تا لکه و کثیفی ها را برطرف کنیم .در یک ساختمان چندین نوع خدمات نظافتی وجود دارد که نظافت نمای ساختمان از مهم ترین و پر هزینه ترین آنها است .

نماشویی ساختمان
نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی و هزینه شستشوی نمای ساختمان

قیمت نماشویی بیشتر به صورت توافقی بین کارفرما و پیمانکار تعیین می شود انجام می شود . قیمت نماشویی را می توان از متری ۴،۵۰۰ تا نرخ متری ۹،۰۰۰هزار تومان بسته به نوع نماشویی ، دستگاه ها و ابزار های مورد استفاده و نیز داشتن بیمه حوادث ،ارتفاع ساختمان مورد نظر ، دسترسی آسان و یا سخت به تمام قسمت های نما در آخر جنس سنگ نما و نوع مواد به کار رفته تعیین می کند . ابزار و روش های شستشو نما متفاوت می باشد .شستشوی نمای آجری با دستگاه سندبلاست و سیلیس انجام می شود در حالی که نماشویی کامپوزیت با دستگاه واترجت و ابر خیس و تی لاستیکی می باشد ، طبیعتا قیمت نماشویی و هزینه شستشوی هر نما نیز متفاوت خواهد بود .

قیمت شستشوی نما و تعرفه نماشویی

 • ارتفاع نمای ساختمان
 • عرض نمای ساختمان
 • مقدار کثیفی نمای ساختمان
 • عمر سنگ نمای ساختمان
 • نوع مصالح به کار رفته در نمای ساختمان و … بستگی دارد

کارشناسی نمای ساختمان قبل از شستشو

 1. مساله این است که باید به طور تخصصی بررسی شود که آیا نیاز به داربست است یا نما باید با استفاده از طناب شسته شود؟
 2. توجه شود که اولویت نماشویی با داربست است جرا که هم از ایمنی و هم سطح اتکای مناسبی برخوردار است .اما با مشکلاتی نیز مواجه است برای مثال نیاز به هماهنگی با شهرداری دارد و نیز هزینه و زمان زیادی را می طلبد.
 3. مقدار کثیفی و عمر سنگ نما است که این مورد نیز در تعیین قیمت نظافت نما تاثیر گذار است زیرا که انواع کثیفی انواع مختلف مواد و کار می برد تا بدون آسیب به نما تمیز شود .

نماشویی ساختمان امروزه به یک لازمه اساسی در تهران و کلان شهر ها شده است ، زیرا با افزایش روز افزون انواع الودگی های طبیعی و صنعتی و همچنین به دلیل جاذب بودن ذاتی مواد کاربردی در نما این مشکلات پیش می اید ، انباشته شدن دوده و کثیفی در نمای ساختمان هم زیبایی آن را می کاهد و هم اینکه به مرور زمان اسیب جدی به متریال ان وارد می کند . نماشویی ساختمان امری بسیار ضروری و لازم است .

با افزایش و گسترش روزافزون انواع آلودگی های طبیعی ، صنعتی ،خودروها ،گرد وغبار نمای ساختمانت به مرور زمان جلوه زشت وکثیفی به خود می گیرد که خوش آیند نیست ، و چون سنگ ذاتا آّدوست می باشد با نفوذ و رطوبت و آب در داخل سنگ و زنگ زندی و آهکی شدن سنگ نما از بین می رود و پوسته پوسته می شود .

روش شستشو نما با واترجت

راهکار تیم ما نماشویی با دستگاه سندبلاست و آب فشار قوی می باشد.و برای جلوگیری از نفوذ آب می توان از مواد نانو و پوایش استفاده کرد . پیشنهاد ما پس از بازسازی ساختمان استفاده از نماشویی کامل است ، پس با توجه به توضیحات بالا نماشویی ساختمان با طناب در حدود هر فصلی یک مرتبه لازم و ضروری می باشد . شستشوی نما ساختمان شستشوی نمای به روش های مختلفی صورت می گیرد که بهترین و اقتصادی ترین آن نماشویی با طناب و با استفاده از دستگاه آب فشارقوی می باشد که با بهینه ای که صورت گرفته هم موجب صرفه جویی در آب مصرفی می شود. و هم کیفیت و قدرت لازم برای تمیز کردن انواع کثیفی ها را  دارد .

نماشویی نمای ساختمان در تهران و کرج و شهر های بزرگ بسیار مهم می باشد .زیرا که به دلیل آلو دگی های طبیعی و صنعتی به شدت در خطر آلوده شدن و نفوذ ایت آلودگی به داخل ساختمان می باشد . توصیه می شود که به شدت شستشوی نمای ساختمان را جدی بگیرند 

تعریف نماشویی با طناب

قیمت نماشویی  یا شستشوی نانو  نما ،تمیز و نو کردن سطوح خارجی سازه ای مختلف است ، نمای ساختمان که انواع مختلفی دارد می تواند به صورت دستی و یا با دستگاه ها و مواد مختلف شستشو شود ، نمای ساختمان می تواند متشکل از قسمت های مختلف پنجره ها ،تاج ساختمان ، و قسمت پوششی دیوار ها که سنگ طبیعی ،سنگ مصنوعی،آجر،کامپوزیت،شیشه، آلومینیوم و …باشد . که هر یک نیاز به ابزار و زوش های متنوعی دارد فعالیت های گسترده ای در عرصه مکانیزه کردن این فرآیند صورت گرفته است اما موفقیت چندانی نداشته و چاره کار در نهایت شجاعت و مهارت مجری شده است به گونه ای که کم هزینه ترین و با کیفیت ترین شستشو توسط افراد مجرب با قیمت نماشویی منصفانه و با طناب و دستگاه سندبلاست اقدام به نماشویی می کنند، جهت مشاهده مراحل نماشویی کلیک کنید .

نمای ساختمان کثیفی را جذب می کند نمای ساختمان اغلب از مواد آب دوست یعنی از مواد و مصالحی که  اب و رطوبت محیط را به خود جذب میکند تهیه می شود و این ویژگی مصالح نما باعث می شود که رطوبت جذب نما شده و طی سالیان با مرطوب شدن نما ذرات ریز معلق در هوا به سنگ یا کامپوزیت یا اجر نما می چسبد در این حالت است که با بخار شدن رطوبت از نما و باقی ماندن ذرات برروی سطح آن نمای ساختمان ظاهر کثیفی به خود می گیرد.

دلیل استفاده از طناب در نماشویی

به دلیل دور از دسترس بودن ارتفای نمای ساختمان شستشوی نما  با مواد نانو توسط افراد معمولی غیر ممکن است . در اینجا است که نماشویی با طناب کاربردی می شود . چرا که نما کار می تواند با آویزان شدن از نما توسط طناب به قسمت های مختلف نما در ارتفاع دسترسی پیدا کرده  اقدام به تمیز کردن و شستشوی نما می کند .اما تنها آویزان و معلق ماندن در نما کافی نیست ،نما ار باید با استفاده از فشار آب کثیفی را از روی نما بزداید و آن مثل روز اول تمیز و روشن کند .

تمیز کردن نمای  ساختمان با طناب کار بسیار خطرناک در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی و در صورت رعایت امن ترین روش شستشوی نما ،نماشویی با طناب می باشد . شستشوی نما ساختمان در تهران در هر فصل یک بار الزامی است خدمات نماشویی ساختمان با بهترین کیفیت و دسترسی کامل به تمامی امکانات نماشویی با راپل و اکیپ کاملا مجرب و مطمین و تواند ترین نیرو ها در تهران و سایر کلان شهر ها در دسترس بوده و بهترین کیفیت را تقدیم شما می کنند . کار ما در تهران که شستشوی نمای ساختمان شما است با اکیپ های ۵ نفره صورت می گیرد تا در سریع ترین زمان و نتیجه مناسب به انجام برسد .

دلایلی نماشویی نمای ساختمان با مواد شوینده و نانو

نماشویی ساختمان در تهران و کرج به دلایل زیر انجام می شود

 1. وجود انواع آلاینده های طبیعی و صنعتی در نمای ساختمان.
 2. باران های اسیدی که موجب فرسوده شدن و شوره زدن نمای ساختمان می شود.
 3. و جود انواع لکه ها و کثیفی برروی سطح نما.
 4. ریختن گچ ملات یا سیمان برروی نما.
 5. نانو و ضدآب کردن نمای ساختمان

نما شویی به روش سنتی

نماشویی به روش سنتی که با استفاده از داربست بود و امروزه هم کاربرد زیادی دارد .

با این تفاوت که اگر داربست در نما باشد ما ناچارا از داربست جهت نماشویی استفاده می کنیم اما اگر نباشد که به نفع ما است .نماشویی با طناب را انجام می دهیم .

لازم به ذکر است که برای هر ۱۵۰ متر نماشویی با طناب به اندازه یک روز کاری زمان نیاز داریم اما با استفاده از داربست این زمان به سه روز می انجامد .

چرا گروه نماشویی بهاری ؟

تیم کفسابی بهاری با بهره گیری از امکانات پیشرفته و روز دنیا توسط نیروی مجرب خود با استفاده از تناب و بدون داربست اقدام به شستشو و نظافت کردن نما و سطوح خارجی ساختمان های بلند و برج ها نموده است و در این راستا از نظر کیفیت کار و ایمنی بی همتا می باشد

موفق به وارد کردن تکنولوزی روز دنیا (نانو) به عرصه نماشویی و محافظت سطوح در برابر باران های اسیدی و الودگی ها شده است و از نظر کیفیت و قیمت مناسب ترین می باشد

مزایای خدمات نماشویی تیم نماکاران عادل

 • کیفیت بی نظیر خدمات
 • تعرفه و قیمت مناسب
 • مشاوره و بازدید رایگان 
 • تضمین کیفیت 
 • بیمه حوادث

برای مشاهده نماشویی در کرج کلیک کنید .

جهت سفارش نماشویی با طناب با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *