نکات کفسابی

نکات کفسابی
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

کفسابی معجزه ای در زیبایی محیط ساختمان شما است ،که با کمترین قیمت و با رعایت نکات کفسابی را انجام می دهیم .

نکات کفسابی

کفسابی صنعتی است که از ایتالیا توسط پیشکسوت ما جناب حمید بهاری وارد ایران شد .در زمان های قدیم کفسابی تنها با دستگاه های بسیار کم امکانات و اکثرا به صورت دستی انجام می شد اما با گذشت زمان با تحقیقات و پیشرفت هایی که در زمینه ساب زنی انواع سطوح حاصل شد به شکل امروزی یعنی کاملا ماشینی تبدیل شد .

هدف از کفسابی به دست آوردن یک سطح براق ،درخشان و البته صاف و بدون پستی و بلندی است از این رو صفحه ساب زنی از چندین لقمه تشکیل می شود که این صفحه با دور های مختلف چرخیده و شروع به سابیدن می کند که به این کار کفسابی می گوییم .

مراحل و نکات کفسابی

اگر مراحل اصلی کفسابی را توضیح بدهیم به این صورت است که از دو مرحله زیر سازی و پرداخت تشکیل شده است .مرحله زیر سازی یا مرحله زبر کاری شامل برداشتن ناخنک، پستی و بلندی ،ناهمواری،و ایراد های سخت و عمقی سنگ است .و مرحله پرداخت شامل برداشتن خط و خش ایجاد شده و همچنین صیقل دادن سنگ می باشد ،که این کار با لقمه های نمره بالا و حتی لقمه های با درصد بسیار پائین اسیدی انجام می شود .

کفسابی انواع سنگ

سنگ های مختلف دارای سختی متفاوت و نیز شفافیت و براقیت ذاتی و یا ماتی دارند بدیهی است که هر یک از اینها برروی روش کار ما تاثیر می گذارد.

برای مثال سنگ دهبید ماهیت شفاف و اینه ای دارد بنابر این اگر زمان کافی برروی سنگ دهبید صرف شود و کفسابی کامل و حرفه ای صورت پذیر شبیه به آینه می شود .اما سنگ گوهره ماهیت مات و کدر دارد و برای براقیت آن از پولیشر ها یا پولیش استفاده می شود .

شرایط کفسابی در تهران

ما در شهر تهران هم با دستگاه های ایرانی کف سابی و هم با دستگاه های ایتالیایی ساب زنی پروژه انجام می دهم .در این بین عوامل مختلفی در تعیین دستگاه تاثیر می گذارند: اولی قیمت کفسابی بدیهی است که برای قیمت های پایین دستگاه هایی ایتالیایی که قیمتی بالا تر از ۱۰۰ میلیون تومان را دارند نمی توان استفاده کرد .

دوم کشش آسانسور محل : باید دقت کنیم که آسانسور محل مورد نظر ظرفیت جابه جایی دستگاه های سنگین ایتالیائی را دارند .کیفیت سنگ مورد نظر: بحث سوم این است که آیا کفپوش ما ارزش صرف هزینه زیاد را دارد یا خیر و چندین عامل دیگر که تعیین کننده استفاده از مواد و دستگاه توسط تیم ما می باشند .

ساعت کار کفسابی

گروه ما متشکل از دو دسته شیفت روز و شب می باشد که هر دو بستگی به شرایط محل مورد نظر مشغول انجام کار هستند . برای مثال کفسابی در مدارس و ادارات یا رستوران ها ومغازه های پر رفت و آمد لازم تا شب به انجام خدمات کف سابی پرداخت تا مشکلی پیش نیاید .اما در ساختمان های مسکونی به دلیل عوامل مختلف تنها در تایم روز و از ساعت ۸ الی ۱۷ اقدام به کف سابی می کنیم.

جهت مشاوره برای نکات کفسابی با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ بهاری تماس حاصل فرمائید. 

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *