لیست خدمات

پولیش سنگ کف

پولیش کفپوش سنگی

همانطور که در روش های تخصصی براق کردن سنگ اشاره شد پولیش سنگ کف یکی از راهکار های ایجاد درخشش سنگ است البته استفاده از پولیش نیاز به زیر سازی های اساسی دارد تا بهترین براقیت و درخشش حاصل شود .

پولیش سنگ با کیفیت درجه یک

پولیش می تواند براقیت بی نظیری به کفپوش سنگی شما بدهد که با هیچ روش دیگری نمی توان به آن دست یافت زیرا که یک فرایند کریستال سازی لایه بالایی سنگ است و موجب درخشش سنگ ساختمان به مانند الماس می شود .اما لازم است نکاتی قبل و در هنگام پولیش سنگ کف رعایت شود .

پولیش سنگ کف
پولیش سنگ کف

سطح سنگی مورد نظر را کاملا بررسی می کنیم تا هیچ گونه مواد اضافی مانند گرد و خاک ،کثیفی،روغنی،یا پولیش قدیمی برروی آن نباشد . برای از بین تمامی مواد اضافه و نتیجه فوق العاده پولیش می توان از کفسابی ایتالیایی قبل از پولیش استفاده کرد .

اطراف محل اجرای پولیش را خالی می کنیم و دیوار ه ها را چسب می زنیم تا مشکلی برای محیط خانه پیش نیاید .

ترکیب پولیش ایتالیایی ،ایرانی ، و یا هر مارک دیگری که باشد را برروی زمین ریخته و با دستگاه کفسابی مخصوص شروع به پولیش زنی سنگ می کنیم .(انجام این کار نیاز به تخصص خاص دارد)

سپس اضافه وسایل را کاملا تمیز کرده تا مواد اضافی برروی سنگ باقی نماند .

کاربرد پولیش کردن انواع سنگ

  • شاید تنها با تاثیر پولیش سنگ کف برروی سنگ ها اشنا باشید اما این کار باعث بهبود کلی سنگ و افزایش عمر سابزنی منجر خواهد شد در این راستا شرکت کفسابی تهران طی ساب زنی پولیش های متعدد اجرا شده به این نتیجه رسیده است که با اجرای polishing اصطکاک سنگ با اجسام دیگر ۶۰ درصد کاهش یافته و این امر موجب افزایش مامدگاری براقیت و صیقل سنگ خواهد شد.
  • مهم ترین اثر براق کننده برای سنگ نفوذ در خلل و فرج سطح سنگ است که با این اتفاق دیگر آب و کثیفی به سنگ نفوذ نمی کند و در دراز مدت دچار تردی و یا کثیفی نمی شود ، برای دستیابی به تمامی این نتایج کافی است با ما در ارتباط باشید تا سنگ هایتان را در برابر عوامل مختلف مراقبت کنید .

برای سفارش پولیش سنگ کف با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱(تماس بهاری)