پیچ و رولپلاک سنگ نما در تبریز ، مقاوم کردن سنگ نما در تبریز

پیچ و رولپلاک نما در تبریز

پیچ و رولپلاک سنگ نما برای تثبیت کردن سنگ نما در تبریز توسط نماکاران شرکت بهاری انجام می شود ، کافی است نمای سنگی ساختمان تان را به ما بسپارید تا با پرسنل متخصص نماکار به صورت حرفه ای محکم کردن سنگ نمایتان با گارانتی 5 ساله انجام شود .

نماهای سنگی در حین اجرا از روش های تثبیت کننده مانند اسکوپ و یا تقویت کننده گیرنده های سیمانی استفاده می شود و اما با وجود همه این موارد مشاهده می شود که پس از گذشت مدتی سنگ نما سست شده و دچار ریزش می شود و این اتفاق در شهر و مناطق سردسیر آذربایجان شرقی بیشتر اتفاق می افتد و دلیل آن نفوذ آب به منافذ و پشت سنگ است که با یخ زدگی آن و افزایش حجم باعث جابه جا شدن سنگ و در نهایت ریزش سنگ می شود .

پیچ و رولپلاک نما در تبریز برای مقاوم سازی

مقاوم کردن سنگ نما در تبریز

مقاوم کردن سنگ نمای ساختمان در تبریز با استفاده از پیچ و رولپلاک نما در تبریز انجام می شود ما برای این کار از پیچ های گالوانیزه ضدزنگ استفاده می کنیم که هم از نظر مقاومت و ماندگاری در دراز مدت نیز از کیفیت بالایی برخوردار است و در اثر رطوبت و آب دچار آسیب نمی شود و می تواند تا سالها با همان کیفیت باقی بماند .

مقاوم کردن سنگ نما در تبریز
مقاوم کردن سنگ نما در تبریز

اگر نمای ساختمان شما طرح دار است و از سنگهای با ابعاد مختلف استفاده کرده اید اصلا نگران نباشید زیرا شرکت بهاری از دو روش چسبی و سنگی برای محکم کردن سنگ نما استفاده می کنیم تا محدودیت ابعاد کوچک سنگ را در مقاوم سازی آن برطرف کنیم .

برای سفارش پیچ رولپلاک سنگ نما در تبریز با 09126358721 تماس بگیرید .

اشتراک مقاله

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در tumblr به اشتراک بگذارید

مقاله های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *