کفسابی برای زیرساز پارکت ، لمینت و اپوکسی

کفسابی برای زیرساز پارکت ، لمینت و اپوکسی
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

از کاربرد های بی شمار کفسابی زیرسازی پارکت و اپوکسی ، تشک باشگاه و … است ، این کار با دستگاه کفسابی و طی دو الی سه مرحله انجام می شود .

کفسابی برای زیر سازی پارکت و لمینت

در صنعت پارکت و لمینت جهت پر کردن ناهمواری ها در سطح زیرکار از فوم استفاده می شود که اینها دارای محدودیت در ارتفاع هستند و اگر از حد مجازی بالاتر باشد پارکت یا لمینت دچار نشست خواهد شد ، برای جللوگیری از این اتفاق و هم چنین رسیدن به سطح زیرکار مناسب پارکت و لمینت از کفسابی زبر کمک می گیریم . برای اطلاع بیشتر از کفسابی پارکت کلیک کنید.

در این حالت با انجام سابزنی زبر تمامی پستی و بلندی های سطح زیری کاملا برطرف شده و دیگر نیاز به استفاده از فوم و سایر موارد نیست و به این ترتیب کیفیت کفپوش نیز افزایش پیدا کرده و عمر کارکرد کفپوش افزایش می یابد.

سابزنی زیر کاری اپوکسی

کاربرد دیگر کف سابی زبر در فراهم کردن یک سطح کاملا صاف و یکدست برای رنگ های اپوکسی است زیرا که رنگ های اپوکسی دارای ضخامت کم بوده و خاصیت پرکنندگی ندارند از این رو با کمک ساب زدن سطح زیرین که اکثرا بتن است می توانیم مصرف رنگ اپوکسی را به شدت کاهش داده و همچنین به یک سطح شیشه ای و کانلا یکنواخت دست پیدا کنیم .

لازم است تا کار ساب زیرکاری اپوکسی با دقت و بدون موج که نیاز به مهارت و تجریه کافی کفساب و ساب زن دارد ، باشد تا سطح نهایی کار تمیز و بدون نقص باشد .

جهت سفارش کفسابی زیرسازی پارکت و اپوکسی ، کفپوش باشگاه ، لمینت و با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *