کفسابی برای زیرساز پارکت ، لمینت و اپوکسی

کفسابی برای زیرساز پارکت ، لمینت و اپوکسی
کفسابی برای زیرساز پارکت ، لمینت و اپوکسی

از کاربرد های بی شمار کفسابی زیرسازی پارکت و اپوکسی ، تشک باشگاه و … است ، این کار با دستگاه کفسابی و طی دو الی سه مرحله انجام می شود .

کفسابی برای زیر سازی پارکت و لمینت

در صنعت پارکت و لمینت جهت پر کردن ناهمواری ها در سطح زیرکار از فوم استفاده می شود که اینها دارای محدودیت در ارتفاع هستند و اگر از حد مجازی بالاتر باشد پارکت یا لمینت دچار نشست خواهد شد ، برای جللوگیری از این اتفاق و هم چنین رسیدن به سطح زیرکار مناسب پارکت و لمینت از کفسابی زبر کمک می گیریم . برای اطلاع بیشتر از کفسابی پارکت کلیک کنید.

در این حالت با انجام سابزنی زبر تمامی پستی و بلندی های سطح زیری کاملا برطرف شده و دیگر نیاز به استفاده از فوم و سایر موارد نیست و به این ترتیب کیفیت کفپوش نیز افزایش پیدا کرده و عمر کارکرد کفپوش افزایش می یابد.

سابزنی زیر کاری اپوکسی

کاربرد دیگر کف سابی زبر در فراهم کردن یک سطح کاملا صاف و یکدست برای رنگ های اپوکسی است زیرا که رنگ های اپوکسی دارای ضخامت کم بوده و خاصیت پرکنندگی ندارند از این رو با کمک ساب زدن سطح زیرین که اکثرا بتن است می توانیم مصرف رنگ اپوکسی را به شدت کاهش داده و همچنین به یک سطح شیشه ای و کانلا یکنواخت دست پیدا کنیم .

لازم است تا کار ساب زیرکاری اپوکسی با دقت و بدون موج که نیاز به مهارت و تجریه کافی کفساب و ساب زن دارد ، باشد تا سطح نهایی کار تمیز و بدون نقص باشد .

جهت سفارش کفسابی زیرسازی پارکت و اپوکسی ، کفپوش باشگاه ، لمینت و با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *