کفسابی تراورتن

کفسابی تراورتن
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

سنگ تراورتن سنگ طبیعی پرکاربرد دارای خلل و فرج فراوان است که هم خوبی سنگ تراورتن و هم نقطه ضعف آن محسوب می شود .سنگ تراورتن بیشتر در نمای ساختمان و دیواره ها و هم چنین برروی کف محوطه حیاط یا پارکینگ فرش می شود و به دلیل خلل و فرج و حفراتی که دارد به سرعت آلودگی می گیرد و چهره مات می گیرد . از این رو برای تمیز کردن لکه و سیاهی سنگ کف پارکینگ لازم تا از کف سابی استفاده شود .

کفسابی تراورتن

همانطور که اشاره شد به دلیل حفرات زیاد به سرعت کثیف می شود از این باید فکری به حال این حفرات کرد تا از بین بروند .ما برای این کار کفسابی تراورتن با رزین و بتونه به صورت ایتالیایی را پیشنهاد می کنیم . در کف سابی ایتالیایی تراورتن ابتدا پستی و بلندی و ناهمواری سنگ کاملا برطرف می شود و سپس تمامی حفرات با رزین وبتونه هم رنگ سنگ تراورتن پوشانده می شود .پس از خشک شده و سفت شدن رزین و بتونه تراورتن اقدام به پرداخت سنگ تراورتن با پدها و لقمه های الماسی کفسابی می کنیم تا به براقیت و درخشش مطلوب برسیم .

قیمت کفسابی تراورتن

برای سنگ تراورتن چون حفرات آن زیاد است و سنگی است که به دلیل چسبندگی که دارد مصرف لقمه ها و ابزار های سنگسابی را به شدت بالا می برد از این رو لازم است تا رزین و بتونه همرنگ سنگ تراورتن تهیه شده و برای پر کردن حفرات آن به ویژه در کفسابی سنگ تراورتن پارکینگ باید هیچ گونه کم کاری اتفاق نیفتد .با همه مسایل فوق قیمت کفسابی تراورتن از حدود ۸ الی ۱۵ هزار تومان می باشد .

برای اطلاعات بیشتر و انجام پروژه کفسابی تراورتن با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ بهاری تماس حاصل فرمایید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *