کفسابی دهبید

کفسابی دهبید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

مراحل کفسابی دهبید تنها شامل رنجاندند دست ساب زنی نزن یا زبر نیست، بلکه فرآیند کفسابی یک فرآیند کاملا علمی-عملی و پیچیده است که تنها کف ساب های آموزش دیده و با تجربه می توانند آن را به درستی و با تمامی مراحل سنگسابی انجام دهند تا نتیجه کار به صورت یک معجزه تلقی شود.

مرحله اول کفسابی سنگ دهبید

اگر در محیط کفپوش سنگی که قرار است خدمات کفسابی دهبید انجام شود مبل یا وسایل چوبی یا قرنیز و پلاستیک و هر چیز دیگری قرار دارد که احتمال دارد در اثر کفسابی و پولیش سنگ به آنها آسیب برسد بررسی و برطرف می شود .

مرحله دوم ساب زنی دهبید

ما سطح سنگ دهبید را با استفاده از انواع مختلف سمباده ها و لقمه سنگ ها و ترکیبی از این سمباده و لقمه الماسی ساب زنی می کنیم تا مطمین شویم که کفپوش سنگی کاملا یکنواخت و بدون ناخنک و ناهمواری شده است.یک شخص پشت سر دستگاه تمامی لجن و کثیفی به جا مانده از کفسابی کفپوش سنگی را جمع می کند .

مرحله سوم سنگسابی دهبید

پس از پرداخت اولیه سنگ دهبید ، ما از یک ترکیب فوق العاده اسید نانو برای براق کردن و برگرداندن براقیت و درخشندگی سنگ به آن و حتی براقیت بیشتر سنگ به آن استفاده می کنیم که این کار توسط دستگاه کفسابی یا سنگ سابی انجام می شود و در زیر دستگاه سنگسابی لقمه های اسیدی ایتالیایی قرار می گیرد

مرحله اخر سنگ زنی دهبید

بعد از سنگسابی یا صیقل دادن سنگ ما محل کف سابی شده را کاملا تمیز تحویل شما می دهیم و حتما متخصصین ما شرایط و نکات لازم برای نگه داری هر چه بهتر کفپوش سنگی را به شما خواهند گفت . و در صورت فراموشی از تکنسین کف ساب در تهران گروه ما سوال بفرمایید یا با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ بهاری  تماس بگیرید جهت سفارش کار و راهنمایی.

مراحل کفسابی سنگ دهبید و مرمریت

سنگ دهبید و کلا دسته مرمریت توانایی خوبی در براق و درخشان شدن دارند .پس حواسمان باشد اگر دهبید براق نشد عدم توانایی کف ساب را نشان می دهد یا قیمت توافقی بسیار پایین بوده است .تکنسین های ما با یک فرآیند از پیش مشخص شده که بارها تست شده و درستی آن توسط مهندس بهاری تایید شده است اقدام به پولیش و درخشان کردن سنگ دهبید می نمایند. اما مراحل کفسابی دهبید تعیین شده توسط شرکت چیست ؟ 

  1. سنگ را شناسایی می کنیم و وضعیت آن را از نظر پستی و بلندی برآورد می کنیم
  2. در مرحله دوم کفسابی سنگ دهبید اقدام به برداشتن ناهمواری ها و یکنواخت کردن سطح دهبید می کنیم .
  3. مرحله سوم ساب زنی دهبید به رزین و بتونه کردن سنگ اختصاص دارد
  4. مرحله چهارم صیقل دادن سنگ دهبید پرداخت و براقیت نهایی سنگ که طی ساب های چهارگانه براق و درخشان می شود .

برای اطلاع از مراحل  کفسابی دهبید با بهاری ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *