لیست خدمات

کفسابی سنگ

کفسابی سنگ

کفسابی سنگ راهی برای افزایش طول عمر سنگ ، از بین بردن لکه سنگ ، براق و درخشان کردن سنگ و برداشتن ناخنک بین سنگ ها می باشد،ویژگی برتر سنگ نسبت به سایر کفپوش ها حالت رسوبی و لایه ای آن است یعنی سنگ در تمامی لایه ها و ضخامت ها قابلیت براق کردن سنگ را دارد و تنها کافی با برداشتن لایه های قدیمی و صیقل لایه جدید به یک سطح کاملا نو و شفاف رسید .

کفسابی سنگ

سنگ پر کاربردی ترین ماده مصرفی برای اجرای کفپوش خانه مسکونی ،اداری ،محوطه،پشت و بام و لابی ساختمان است .اما مشاهده شده است که پس از سنگ کاری ایرادات زیادی برروی کفپوش سنگی ایجاد می شود مانند خط و خش و ناهمواری که برای زیبایی کفپوش باید برطرف شوند .برداشتن پستی و بلندی سنگ و براق و درخشان کردن دائمی سنگ تنها با بررسی صیقل سنگ ساختمان امکان پذیر است .

سنگ تهران از سایر شهر ها تامین می شود و تا حدودی ساب زنی هم می شود اما کفسابی سنگ تهران که توسط ما انجام می شود مخصوص ساختمان های شماست .

کفسابی سنگ تهران
کفسابی سنگ تهران

کفسابی سنگ در تهران

سنگ های مصرفی در ساختمان های تهران معمولا از شهر های اطراف قم و یا شهر هایی مانند خوی،اصفهان،تبریز،آذرشهر، و … تامین می شود.و در کارخانه غالبا به صورت ساب خورده تحویل خریدار می شود که عموما قیمت بالاتری از سنگ های معمولی دارند . 

اما پیشنهاد  ما به کارفرمایان عزیز این است که دست نگه دارید کافی است که شما سنگ های ناسابیده از کارخانه تهیه کنید ما آن را حتی بهتر از کار خانه کفسابي سنگ در تهران انجام می دهیم . 

قیمت کف سابی سنگ تهران

قیمت کفسابی سنگ توسط تیم ما بسیار مناسب تر و با کیفیت بالاتر از ساب کارخانه است و دومین مزیت کفسابی سنگ توسط تیم ما اجرا در محل و بعد از اجرای کفپوش است که این کار باعث یکدست و یکنواخت شدن سنگ و از بین رفته ناخنک و پستی و بلندی سنگ می شود.

کف سابی سنگ

کف سابی سنگ کف با بهترین کیفیت تنها کار ماست به این صورت که ما کار ها را با نهایت دقت که شامل اجرای درست تمامی مراحل ساب از جمله مرحله برداشتن پستی و بلندی سنگ و نیز مرحله بتونه کاری و سپس صیقل و براقیت سنگ است که با دستگاه های ایرانی و دستگاه کفسابی ایتالیایی انجام می دهیم . کفسابي در تهران که به کفسابی ایتالیایی سنگ معروف است با بهترین براقیت و شفافیت تحویل کارفرما داده می شود .

هزینه و قیمت کفسابی سنگ

قیمت و تعرفه کف سابی به صورت متر مربعی محاسبه می شود . و معمولا ساب زنی سنگ سخت به نسبت سنگ های نرم مانند تراورتن قیمت کف سابی پابین تری دارند،برای کاهش هزینه ها پیشنهاد ما استفاده از مواد پوششی مانند نانو پولیش ها برای جلوگیری از سایش سطح سنگ و نفوذ آب به داخل آن شده که در نهایت باعث افزایش ماندگاری سنگ می شود .

برای سفارش کفسابي سنگ ساختمان با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱(تماس بهاری)