کفسابی و شستشوی نما در شمیرانات ، اوشان و فشم

کفسابی و شستشوی نما در شمیرانات ، اوشان و فشم
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

کفسابی و شستشوی نمای ساختمان و محوطه سازه ها در شهرستان شمیرانات و شهر های اوشان ، فشم و رودبار قصران توسط شرکت بهاری در قالب ۲۴ ساعته و اکیپ ۵ نفره کفساب و نماکاران ماهر در شمیرانات انجام می شود .

کفسابی در شمیرانات

کف سابی در شمیرانات کمی متفاوت تر است زیرا که اکثرا با سنگ های لوکس و ویلاها با محوطه های بزرگ که نیاز به نظافت و تمیزی فوق العاده دارند . از این رو ما با دو نوع دستگاه ساب و نظافت مخصوص محوطه حیاط اعم از موزائیک یا سنگ یا بتن به خوبی نظافت میکنیم و مانند روز اول تمیز و نو می شود .

سنگسابی اوشان فشم

کیفیت برتر سنگ سابی سنگ در اوشان و فشم با برق سه فاز و دستگاه های هفت و نیم اسب بخار انجام می دهیم اما اگر برق سه فاز هم نداشتید جای نگرانی نیست ما با دستگاه های تک فاز و البته کمی حوصله بیشتر سعی در انجام با کیفیت سنگسابی داریم .

ساب زدن موزاییک که معمولا در محوطه حیاط یا محیط های سر باز فرش شده است ، معمولا دارای دو نوع طرح دار عمقی و سطح صاف هستند این دو نوع موزائیک یکی قابل ساب زنی و دیگری قایل فرچه زنی و اصطلاحا کفشویی حیاط است .

شستشوی نما در شمیرانات

شستشوی نمای ساختمان در شمیرانات و اوشان و فشم توسط شرکت نماشویی بهاری به صورت نماشویی راپل و کلایمر و یا داربست انجام می شود ، هدف از این نما شویی در شهرستان شمیرانات اولا تمیز و نونوار شدن نما و در وحله دوم نانو و ضد آب کردن سطوح نمای ساختمان است ، به دلیل رطوبت و رشد انبوه گیاهان در منطقه خوش آب و هوای شمیرانات ، شوره و جرم هایی بر روی نمای ساختمان و محوطه حیاط ایجاد می شود که لازم است برای برطرف کردن ان از شستن با واترجت و حتی استفاده از سیلیس و مواد اسیدی به طور کامل تمیز شده و سپس نانو و ضد آب شود ، برای انجام نماشویی ارزان و با قیمت مناسب با ما در تماس باشید .

برای نماشویی و کفسابی در شمیرانات و اوشان و فشم با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *