تخفیف ویژه!! تماس با آقای بهاری

646 06 06 0912

کفسابی لوکس

کفسابی لوکس

برخی ساختمان های ویژه هستند که کفسابی لوکس می خواهند . این در تخصص ما است تا گران ترین سنگ های شما را با ضمانت کیفیت و ماندگاری براقیت انجام می دهیم .

کفسابی لوکس

کف سابی لوکس شامل مراحل ساب زنی ایتالیایی بصورت اورجینال و سپس ساب های ویژه که تنها توسط شرکت ما ارائه می دهد انجام می شود .به طوری که ابتدا با کفسابی ایتالیایی سنگ را تا حد ممکن براق و اینه ای می کنیم و سپس با مواد کریستال ساز سنگ اقدام به کریستال کردن سه لایه بالایی سنگ می نماییم .

عکس نمونه کار کفسابی لوکس
کفسابی لوکس سنگ ساختمان

این کفسابی تخصصی موجب می شود تا سطح سنگی قصر شما علاوه بر براقیت سنگ و درخشندگی اینه مانند به صورت کاملا آنتی استاتیک و ضد آب باشد .با این کار کفپوش سنگی خانه شما دیگر هیچ رطوبت و کثیفی را به خود جذب نمی کند که باعث مات شدن یا آهکی شدن سنگ شود .علاوه بر این با ماده آنتی استاتیک در برابر خراش نیز مقاومت بالایی به دست می آید که در برابر خط و خش مقاوم می شود .

سنگسابی لوکس

سنگسابی  دارای مراحل بسیار متفاوت است و این مراحل از تعداد ۱۲ الی ۲۴ دست انجام می شود .که ما سعی بر آن داریم تا اگر سنگ شما براق نشده باشد تا جایی ساب زنی را ادامه دهیم که سنگ کف مانند اینه نور و تصویر اجسام را با کیفیت شفاف منعکس کند.

در این حالت ما روش های متفاوتی را برروی انواع سنگ های گلدن بلک،لایمستون،مرمریت،گرانیت افریقایی،گرانیت اسپانیایی،تراورتن،سنگ های مصنوعی فوق العاده و گران قیمت را تست کرده ایم و به یک فرمول عالی و امتحان شده مخصوص کفسابی لوکس و ویژه هر سنگ رسیده ایم که هم خیال خود و هم کارفرما از بابت تضمین و نتیجه کار راحت است .

قیمت کفسابی لوکس قصر

قیمت و هزینه کفسابی قصر تنها به صورت توافقی و مقدار اینه ای مورد نظر کارفرما تعیین می گردد و به صورت متری ۴۰ هزارتومان شروع می شود لازم به ذکر است برای سنگسابی لوکس ضمانت نامه و قرارداد تنظیم می گردد تا نتیجه کار را به بهترین شکل ممکن تحویل بگیرید هم چنین در این قرار داد تعداد ساب زنی و کیفیت و شفافیت مطلوب به صورت درصدی و نمونه کار اجرا می شود که با تغییر  شفافیت و براقیت و مواد مصرفی هزینه سنگسابی قصر لوکس نیز تغییر خواهد کرد . 

شنوای صدای گرم شما برای سفارش کفسابی لوکس هستیم ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ بهاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۴۶ ۰۶ ۰۶ ۰۹۱۲ کفسابیته