کفسابی متری چند ؟

کفسابی متری چند ؟
کفسابی متری چند ؟

کفسابی متری چند ؟ کفسابی ارزان ؟ اجرت کفسابی چند است ؟ هزینه های مشخص سنگسابی  و کفسابی ؟ تنها از شرکت تالیا بخواهید . ما کفساب ها وسابزن هایی داریم که به طرق مختلف کفسابی ایتالیایی و اسپانیایی کف خانه شمارا براق و درخشان و از هر نوع لکه و رد و جرم تمیز می کند اما با چه قیمت و هزینه ای ؟ 

کفسابی متری چند ؟

برای تعیین دقیق قیمت کف سابی لازم است تا از محل پروژه بازدید و حتی چند متر به عنوان نمونه انجام شود در این راستا شرکت بهاری نمونه زنی کفسابی را برای جلوگیری از قیمت ها بالا و پایین در کف سابی سنگ قرار داده است در این روش شرکت بهاری نیرویی را جهت انجام نمونه ساب برای محل پروژه ارسال می کند که هزینه نمونه برای هر ساختمان ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان می باشد بعد از نمونه زنی سنگ هم کفساب و هم کارفرما به راحتی می توانند کار را مشاهده کرده و انتخاب کنند و کفساب می تواند قیمت و هزینه کفسابی را اعلام کند .

سنگسابی متری چند ؟

سنگ سابی نیز زیر مجموعه کفسابی است برای ساب سنگ گروه بهاری برای سنگ های معمول قیمت کفسابی را به صورت دقیق اعلام می کند .برای مثال ما سنگسابی دهبید را ۹ الی ۱۲ هزار تومان و سنگسابی گرانیت را ۱۸ الی ۲۲ هزار تومان و سنگسابی گوهره را ۱۰ الی ۱۴ هزار تومان انجام می دهیم .

برای انجام خدمات کفسابی با قیمت باور نکردنی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ بهاری تماس بگیرید .

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *