کفسابی و سنگسابی فرودگاه

کفسابی و سنگسابی فرودگاه
کفسابی و سنگسابی فرودگاه

کفسابی و سنگسابی فرودگاه و همچنین کفسابی بتن فرودگاه توسط شرکت بهاری با بهترین کیفیت و بیشترین درجه مقاومت انجام می شود .

کفسابی فرودگاه

کفسابی فرودگاه بع دو بخش تقسیم می شود قسمت اصلی که بیشتر مورد تقاضا است و بسیار حائز اهمیت است کف سابی سالن انتظار و بلیط هواپیما است که زیبایی و براقیت آن مهم است از این رو به دلیل متراژ بالای سالن ها معمولا از سنگ های با ابعاد یک در یک و اکثرا از سنگ های سفید یا روشن استفاده می شود و این نوع پروژه ها را شرکت بهاری با دستگاه های کفسابی ایتالیایی اجرا می کند . زیرا که صفحه ساب زنی دستگاه ایتالیایی به نسبت دستگاه کفسابی ایرانی بزرگ تر بوده و به راحتی می توان متراژ های بالای فرودگاه را کفسابی و سنگسابی کرد.

سنگسابی سوله های فرودگاه

سوله های فرودگاه ها که محل انبار کالا و همچنین خودرو های سنگین و سبک و نگه داری قطعات هواپیما می باشد نیاز دارد تا مقاومت سایشی کف سالن مناسب باشد و افزایش مقاومت سایشی سطح بتن سوله فرودگاه با سنگسابی و ساب زنی سوله فرودگاه امکان پذیر است .برای رسیدن به مقاومت سایشی مورد نظر ما از ساب های با نمره های مختلف و همزمان از مواد اپوکسی استفاده می کنیم تا هم نانو و ضد آب شدن حاصل شود و هم مقاومت سایشی آن افزایش یابد ، کفسابی سنگ در محیط های مختلف از جمله سالن انتظار فرودگاه و سایر اماکن نیاز به ساب های ویژه دارد .

نظافت تخصصی فرودگاه

در اثر رفت و آمد بیش از حد که در فرودگاه ها اتفاق می افتد کفپوش فرودگاه از هر متریال اعم از سنگ ، اپوکسی ، پارکت ، بتن ، موزاییک ، سرامیک و .. باشد به شدت کثیف و سیاه می شود که دستگاه های نظافت معمولی قادر به تمیز کردن کثیفی از عمق کفپوش نمی باشند ، در این حالت ما با استفاده از دستگاه های ساب زنی نظافت تخصصی فرودگاه را انجام می دهیم و کفپوش جرم گرفته را مانند روز اول تمیز می کنیم ، جهت اطلاع بیشتر در مورد کفسابی بتن سالن های مختلف کلیک کنید .

برای سفارش کفسابی فرودگاه با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در odnoklassniki به اشتراک بگذارید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *