کفسابی و نماشویی در قزوین ، بوئین زهرا

کفسابی و نماشویی در قزوین ، بوئین زهرا
کفسابی و نماشویی در قزوین ، بوئین زهرا

کفسابی و نماشویی در قزوین ، بوئین زهرا ، شهرک صنعتی لیا و تاکستان توسط شرکت بهاری انجام می شود .

کفسابی در قزوین

کفسابی در قزوین شمال ساب زنی براق ، پوایش ، نانو سنگ ، برطرف کردن انواع لکه جوهرنمگ و … برروی سنگ کف و دیوار و صد ها خدمات دیگر که مربوط که کف خانه ، آپارتمان ، پارکینگ منزل و یا کفپوش بتنی کارخانه و … است .

ما هر یک از خدمات اشاره شده را با روش خاص خود انجام می دهیم برای مثال جهت ساب زدن بتن کارخانه در شهرک صنعتی لیا از دو مدل سنگسابی زبر و کف سابی براق بتن انجام می دهیم که هر یک مزایای خود را دارا می باشد .

پس اگر در هر نقطه از استان قزوین هسنید شرکت بهاری تمامی خدمات را حتی بهتر از کیفیت تهران به شما ارائه می کند .

نماشویی در قزوین

قزوین در منطقه نیمه خشک واقع شده است که همواره وزش باد و گردو خاک در آن است اما خب بارش های متوسط هم دارد این دو دست به دست هم داده اند تا هر ساختنانی که در قزوین می باشد ، به صورت سالیانه نیاز به شستشو و نظافت نمای بیرونی ساختمان داشته باشد ، شرکت بهاری در اینجا هم سنگ تمام گذاشته و جهت شستشوی نمتی ساختمان در قزوین از دستگاه واترجت سندبلاست و انواع مواد مناسب جهت هر نما و  با به کار گیری گروه ۵ نفره نماکاران ماهر (بسته به ابعاد پروژه ) نماشویی در قزوین و حومه را به شکل فوق العاده ای انجام می دهیم .

اما چه چیز هایی برای نماشویی لازم است ؟ برق سه فاز یا تک فاز (کیفیت کار سه فاز کمی بیشتر است ) و شلنگ آب که در هر ساختمانی این دو فراهم است و بقیه وسایل توسط نیروهای شرکت تامین می شود و در تمیزی نمای ساختمان تان مصرف میشود . 

قیمت نماشویی در قزوین چقدر است ؟ قیمت شستشوی نما در تهران و هر شهر دیگری بسته به نوع نما ، متریال های نما ، ابعاد پروژه و مقدار کثیفی آن تعیین می شود وبرای اطلاع دقیق از قیمت نماشویی کافی است تا با ما تماس بگیرید و عکس ننا را برایمان ارسال کنید . برای کفسابی سنگ گرانیت و سابزنی سنگ دهبید کلیک کنید .

جهت سفارش خدمات کف سابی و شستشوی نما در قزوین ، بوئین زهرا ، شهر صنعتی لیا و کفسابی تاکستان با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید . 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *