کفسابی و پولیش سنگ در مرزداران

کفسابی و پولیش سنگ در مرزداران
کفسابی و پولیش سنگ در مرزداران

کفسابی در مرزداران و پولیش انواع سنگ کف خانه ، آپارتمان ، ویلا و … در مرزداران با کیفیتی بی نظیر و کاملا آینه ای توسط شرکت بهاری ارائه می شود .

کفسابی در مرزداران

ساب زدن سنگ در مرزداران شامل دو نوع اصلی است که می توان به پولیش و سنگ سابی سطوح تازه کار شده و همچنین سطوح سنگی که قبلا کف سابی شده است ، تقسیم می شود .

شرکت کفسابی بهاری برای هر یک از موارد بالا روش و ابزار و نیز مراحل ساب مختلف را در نظر گرفته است تا هر ایرادی که در کفپوش سنگی باشد برطرف شود .

از این رو می توان به ساب شستشو و در مراحل بعدی صیقل و پرداخت سطح ساب خورده می کنیم ، با این کار تمامی لکه ها و کثیفی ها که طی سالها برروی کفپوش سنگی ساختمان ایجاد شده است ترمیم شود .می توانید ساب زنی را بیشتر مطالعه کنید .

پولیش سنگ کف در مرزداران

پولیش سنگ کف به دو نوع جامد و مایع تقسیم می شود ، که هر کدام از انواع پولیش سنگ کاربرد ویژه برای سنگ مخصوص خود را دارد . کفسابی ساختمان نیاز به تخصص دارد .

پس از مراحل صیقل و پرداخت سنگ اگر سنگ به درجه براقیت مورد نظر نرسد و یا به دلیل حساسیت کار ، کارفرما تاکید بر براقیت بیشتر داشته باشد می توان پس از توافق از هر یک از پولیش های بالا در مرزداران استفاده کرد تا براقیت مطلوب حاصل شود .

برای سفارش کفسابی و سابزنی در مرزداران با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در odnoklassniki
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *