کفسابی پارکینک طبقاتی

کفسابی پارکینک طبقاتی
کفسابی پارکینک طبقاتی

کفسابی پارکینگ های طبقاتی برای پارکینگ های با کفپوش بتنی و سنگی تاثیر فوق العاده ای در عمر کفپوش و کیفیت و تمیزی آن دارد .

کفسابی پارکینگ طبقاتی

پارکینگ های طبقاتی معمولا از کفپوش بتنی و حتی موزائیکی یا سنگی ساخته می شوند .طبیعی است که هر یک از این مواد که باشد ضعف های خود را دارد به ویژه بتن که هم مزایا و معایب مخصوص خود را دارد البته تمامی معایب آن قابل برطرف شدن با کفسابی پارکینگ می باشد .

کف سابی کف بتن پارکینگ

برای پارکینگ هایی که کفپوش تنها بتن است ما اقداماتی اساسی و معجزه اساسی را داریم .بتن در برابر آب و سایش بسیار ضعیف است و پارکینگ نیز بیشترین سایش را با لاستیک خودروهای سبک و سنگین دارد پس ما راه حل را داریم .

به دو روش می توان مقاومت فرسایشی بتن را افزایش داد .اولی اپوکسی ساب بتن است که در تصویر بالا مشاهده می کنید که از کیفیت و ماندگاری فوق العاده ای برخوردار است .و دوم کفسابی بتونه ای بتن است که هزینه اجرای پایین تر و تاثیر قابل قبولی دارد .

قیمت خدمات کفسابی پارکینگ

برای کفسابی پارکینگ که اشاره شد به دو صورت انجام می شود .قیمت و هزینه ساب زنی بصورت اپوکسی سلب با مواد و مصالح به صورت متر مربعی از ۲۵ الی۳۵ هزار تومان می باشد .و برای ساب زنی بتونه ای بتن قیمتی در حدود ۸ الی ۱۲ هزار تومان می باشد .

برای سفارش کفسابی پارکینگ طبقاتی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *