کفسابی پارکینک طبقاتی

کفسابی پارکینک طبقاتی
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

کفسابی پارکینگ های طبقاتی برای پارکینگ های با کفپوش بتنی و سنگی تاثیر فوق العاده ای در عمر کفپوش و کیفیت و تمیزی آن دارد .

کفسابی پارکینگ طبقاتی

پارکینگ های طبقاتی معمولا از کفپوش بتنی و حتی موزائیکی یا سنگی ساخته می شوند .طبیعی است که هر یک از این مواد که باشد ضعف های خود را دارد به ویژه بتن که هم مزایا و معایب مخصوص خود را دارد البته تمامی معایب آن قابل برطرف شدن با کفسابی پارکینگ می باشد .

کف سابی کف بتن پارکینگ

برای پارکینگ هایی که کفپوش تنها بتن است ما اقداماتی اساسی و معجزه اساسی را داریم .بتن در برابر آب و سایش بسیار ضعیف است و پارکینگ نیز بیشترین سایش را با لاستیک خودروهای سبک و سنگین دارد پس ما راه حل را داریم .

به دو روش می توان مقاومت فرسایشی بتن را افزایش داد .اولی اپوکسی ساب بتن است که در تصویر بالا مشاهده می کنید که از کیفیت و ماندگاری فوق العاده ای برخوردار است .و دوم کفسابی بتونه ای بتن است که هزینه اجرای پایین تر و تاثیر قابل قبولی دارد .

قیمت خدمات کفسابی پارکینگ

برای کفسابی پارکینگ که اشاره شد به دو صورت انجام می شود .قیمت و هزینه ساب زنی بصورت اپوکسی سلب با مواد و مصالح به صورت متر مربعی از ۲۵ الی۳۵ هزار تومان می باشد .و برای ساب زنی بتونه ای بتن قیمتی در حدود ۸ الی ۱۲ هزار تومان می باشد .

برای سفارش کفسابی پارکینگ طبقاتی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *