کفسابی پاساژ ، مرکز خرید ، مغازه

کفسابی پاساژ ، مرکز خرید ، مغازه
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

کفسابی پاساژ ، مرکز خرید ، مغازه با برترین دستگاه های ساب زنی ایرانی و ایتالیایی در سراسر ایران و تهران توسط شرکت کفسابی بهاری ارائه می شود .

کفسابی مغازه

مغاره ها اساسا محل نمایش انواع اجسام سبک و سنگین است که باید در انتخاب کفپوش و سایر قسمت های مغازه دقت کافی شود تا دچار آسیب و خسارات نشود .

از این رو باید در انتخاب سنگ کف بسیار دقت کنید تا در جابه جایی وسایل و رفت وامد زیاد ماندگاری داشته باشد بهترین سنگ برای کف مغازه گرانیت است که با کفسابی گرانیت فوق العاده زیبا و یکدست خواهد شد البته سنگ های دیگری هم برای مغازه وجود دارد که می توانید از کارشناسان ما جویا شود ، اما بخش مهم کار کفسابی مغازه و صیقل و تمیز کردن مجدد کفپوش مغازه های قدیمی است که این کار هم با هزینه حداقلی توسط شرکت بهاری قابل انجام است .

کفسابی پاساژ

ساب زدن پاساژ روش و مراحل ویژه ای دارد که در اثر سالها و تجربه موفق به آن دست یافته ایم ، در این راستا از دستگاه های ایرانی و ایتالیایی با لقمه سنگ و پدهای ایتالیایی که نمره بندی مختلفی دارند کار سابیدن سنگ پاساژ و مغازه طی ۱۴ مرحله انجام می شود ، لازم به ذکر است که مراحل کفسابی پاساژ در دسته کفسابی لوکس قرار می گیرد و یک نوع سنگ سابی ویژه دارد که شفافیت و درخشش فوق العاده ای به سنگ کف پاساژ می بخشد.

اهمیت سابزنی در پاساژ به دلیل دکور و نیاز طراحی آن به درخشش زیاد است زیرا هر چقدر که براقیت سنگ کف پاساژ بیشتر باشد دکور و درجه لوکس بودن ساختمان بیشتر می شود .

سنگسابی مرکز خرید

مراکز خرید یا هایپر مارکت ها که تقریبا تمامی انواع اجناس را شامل می شود ، نیاز به یک نوع سنگ بسیار مقاوم در برابر انواع مایعات و مواد و همچنین مقاوم در برابر ساییدگی باشد تا در اثر رفت و آمد دچار شکستگی نشود ، برای تقویت ماندگاری و استحکام سنگ کف لازم است کفسابی مرکز خرید انجام شود .

جهت کفسابی پاساژ ، مرکز خرید ، مغازه با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *