کفسابی پشت بام

کفسابی پشت بام
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

پشت بام ها در سال های اخیر بسیار مورد توجه است تا جایی که انواع پشت بام های چوبی،شروانی،بام سبز،بام سنگی و … به وجود آمده است .

تمیز کردن پشت بام با نماشویی

نکته مهم تمیز کردم و شستن پشت بام است که باید به طور مرتب انجام شود . به ویژه در بام های چوبی و سنگی که امکان جلبک بستن و گردو خاک و … وجود دارد از این رو باید هر ساله اقدام به تمیز کردن تخصصی پشت بام ساختمان نمود .  اگر پشت بام شما شیب دار باشد نگران نباشید تیم کاری ما با طناب راپل و دستگاه واترجت سندبلاست که در سال ۱۹۹۰ در آمریکا اختراع شده است پشت بام ساختمان تا را تمیز می کنیم این نوع شستشو در دسته خدمات نماشویی قرار دارد .

تمیز کردن پشت با خدمات کفسابی

بیشترین نوع اجرای پشت بام در تهران و اکثر مناطق ایران به صورت سنگ یا موزاییک است که این سنگ ها باید آب بندی شود تا آب نتواند به داخل آنها نفوذ نکند . این کار را ما با کفسابی پشت بام انجام می دهیم در این حالت چند هدف را به صورت یک جا دست می یابیم .هم پشت بام تمیز شده و هم آب بندی می شود . به این صورت عمر پشت بام شما تا ده برابر افزایش می یابد .

از بین بردن جلبک پشت بام

سازمان آسفالت سازی آمریکا اعلام کرده است که برای از بین بردن جلبک می توانید از هیپوکلریک اسید (کلر کلسیم) و آب استفاده کنید همچنین می توان از مواد سفید کنند برای از بین بردن جلبک پشت بام استفاده کرد .

برای سفارش کفسابی پشت بام با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید

این مطالب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *