منوی دسته بندی

کفپوش سنگی

کفپوش سنگی

کفپوش سنگی صدها نقطه قوت دارد از جمله مقاومت سایشی،خراشیدگی،مقاوم در برابر آب، آتش و … اما باز دچار ایراداتی می شود که برای برطرف کردن هر کدام می توان از خدمات کفسابی کمک گرفت .

خراشیدگی سطح سنگ

سطح سنگ هر چقدر هم سخت و مقاومت بالایی داشته باشد باز در برابر برخی مواد ضعیف هستند و دچار آسیب می شوند . برای مثال کشیده شدن اجسام فلزی ،اجسام نوک تیز و یا شن و ماسه می تواند در سطح سنگ خراشیدگی ایجاد کند . که خط و خش برروی کفپوش سنگی اصلا خوشایند نیست از این رو می توان برای برطرف کردن آن از کفسابی استفاده کرد .

سفیدک و شوره سنگ

سنگ دارای اهک و مواد معدنی زیادی است که در اثر واکنش با هوا و یا آب دچار واکنش شیمیایی شده و تولید گرده یا سفیدک می کند که در اصطلاح می گوییم سنگ شوره زده است برای این کار کافی است تا از سه مرحله کفسابی ایتالیایی با لایه برداری سنگ تمامی شوره و سفیدک سنگ را برطرف کرد.

لکه آب لیمو ،جوهرنمک،اسید روی سنگ

اسید به دلیل ph بالا می تواند به سنگ خسارات زیادی را وارد کند از جمله اینکه اگر قطره ای اسید برروی سنگ کف خانه شما ریخته شود سنگ دچار سوختگی یا آهکی شده و به هیچ وجه با روش های معمولی برطرف نمی شود . چاره این کار تنها لایه برداری و برداشتن لایه سوخته شده با اسید و ساب زدن دوباره سنگ تا رسیده و لایه سنگی تازه است 

ترک خوردن سنگ

ترک خوردگی سنگ کف در اثر عوامل زیادی از جمله 

  • نشست ساختمان
  • خالی بودن زیر سنگ
  • ترک موجود در سنگ قبل از فرش کردن سنگ
  • رها کردن اجسام سنگین برروی سطح سنگ
  • نفوذ آب و یا به زدگی سنگ

و چندین عامل دیگر باعث خرابی سنگ کف می شود که در این صورت باید با پتینه کاری یا رزین کاری سنگ کف ترک موجود را برطرف نمود و سپس با سنگ سابی آن را صیقل داد .

سیاه شدن سنگ کف حیاط و خانه

سنگ کف ذاتا جاذب آب و کثیفی است از این رو سنگ حیاط یا حتی داخل آپارتمان پس از گذشتی مدتی شیاع می شود . این سیاهی ممکن است در اثر ریخته شدن مواد برروی سنگ ،چربی،روغن ،اثر چایی،قهوه،نسکافه،نوشابه و غیره باشد و یا در حیاط ممکن است در اثر گرد و خاک و ترشحات درختان سنگ محوطه شما به شدت سیاه شود .  راهکار اساسی برای این اتفاق سنگسابی محیط خانه و محوطه حیاط است تا تمامی سیاهی  ها برطرف شود. 

همتراز نبودن سنگ یا سرامیک 

همتراز نبودن سنگ که در اثر عدم دقت و توجه کافی کاشی کار یا سنگ کار به وجود می آید یک وجهه بد و شطرنجی با ذکورتسیون ساختمان شما می دهد .  که اگر این ناخنک های سنگ و ناهمواری ها برطرف شود سطح سنگی یک تکه و یکنواخت خواهد شد .

ریخته شدن مصالح بنایی در ساختمان سازی

این قسمت مربوط است به مرحله نازک کاری ساختمان وقتی که سنگ فرش شده باشد و تردد افراد و بناهای ساختمان از روی سنگ و یا افتادن انواع وسایل از دست افراد یا شن و ماسه می تواند ایرادهایی را به سنگ وارد کند از این رو توصیه می شود که بعد از اتمام ساخت ساختمان کف سابی برای ساختمان در نظر گرفته شود .

برای کفسابی کفپوش سنگی با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید

بهاری وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button