بستن درز انقطاع با استفاده از ورق گالوانیزه و یا پوشش درز انقطاع بین دو ساختمان با یونولیت دو روش برای بستن درز است که توسط تیم کاری ما با طناب و بدون نیاز به داربست انجام می شود. 

درز انقطاع

برای جلوگیری از تنش های بیش از حد بین دو ساختمان که در اثر زلزله ،نشست ساختمان،طوفان، و انبساط و انقباض مصالح ساختمان اتفاق می افتد درز انقطاع ایجاد می شود .

اصول اجرا درز انقطاع

درز انقطاع باید طبق آیین نامه رعایت شود و بستگی به ارتفاع ساختمان و دریفت جانبی طبقات بستگی دارد . ولی برای ساختمان های معمولی در حدود ۵ سانتی متر ابعاد درز انقطاع می شود . برای این کار لازم است که مواد پوشاننده درز انقطاع نباید طوری باشد که تنش و فشار تحمل کند زیرا باعث خرابی در ساختمان باشد از این باید از مواد به شدت شکل پذیر و انعطاف پذیر استفاده کرد که حالت فشردگی بالایی داشته باشد . مانند ورق گالوانیزه و مواد یونولوتی برای بستن درز انقطاع مناسب است تا از ورود پرندگان و ... به درز بین دو ساختمان جلوگیری کرد .

بستن درز انقطاع با ورق گالوانیزه

درز گالوانیزه یک ورق با ضخامت کم ولی با مقاومت و ماندگاری بالا است که برای پوشش درز انقطاع مناسب است . ما با استفاده از طناب راپل از مرز بین دو ساختمان آویزان شده و اقدام به نصب تور یا ورق گالوانیزه در سرتاسر درز انقطاع می کنیم .

نصب توری و یونولیت به درز انقطاع

روش دیگر استفاده از توری برای جلوگیری از ورود پرندگان و مواد مختلف به درز انقطاع است با این کار تور مرغی با استفاده از پیچ و واشر به درز ساختمان نصب می شود . روش دیگر پر کردن درز با استفاده از یونولیت است که نسبت به روش های دیگر کم هزینه می باشد و این کار هم بستن درز انقطاع بدون داربست است .

برای بستن درز انقطاع با ورق و یا نصب توری درز انقطاع با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.