پروژه کفسابی در زعفرانی برای مهندس سهرابی به متراژ 1200 انجام شد این پروژه که از سنگ های دهبید،گوهره و گرانیت برای سطوح مختلف استفاده شده بود توسط شرکت کفسابی بهاری با استفاده از دستگاه های ایتالیایی برای طبقات و دستگاه کفسابی ایرانی برای پارکینگ که کف سابی گرانیت بود استفاده شد .

کفسابی در زعفرانیه

در پروژه ساب زنی زعفرانه ما از بهترین دستگاه های ساب زنی اسفتاده می کنیم چرا که وقتی تصمیم به ساب زدن دوباره ساختمان تان می کنید حتمن مشکل اساسی اعم از لکه اسید یا آب لیمو ،سرکه و جرم و کثیفی که در اثر رفت آمد ایجاد می شود و هم چنین برای از بین بردن کثیفی درز ها و سیاهی بند سنگ باید از کف سابی لایه برداری سنگ استفاده کنیم و با رزین یا بتونه درز هارا بگیریم و در مرحله بعد از ساب زنی ایتالیایی استفاده کنیم تا درخشش و براقیت سنگ بازگردد .

ساب زنی سنگ زعفرانیه

سنگ بهترین انتخاب برای کفپوش است به دلیل قیمت مناسب آن و در وحله دوم عمر ماندگاری آن از انواع کفپوش ها بیشتر است حتی اگر کفپوش سنگی کثیف شود با کمترین هزینه مانند روز اول درخشان و براق می شود این کار با ساب زنی سنگ در زعفرانیه انجام می شود ما ساب زن و کفساب های تمام وقت داریم که برای کار در دو شیفت شب و روز برای انجام ساب زنی سنگ در هر نوع مکان اعم از بیمارستان، مسجد،درمانگاه،رستوران و ... آموزش دیده و آماده سنگسابی هر جایی هستند .

برای سفارش کفسابی در زعفرانیه با 09126358721 تماس بگیرید .