نماشویی با طناب ، کلایمر ،راپل ، داربست و نیز با استفاده از جدیدترین دستگاه های واترجت سندبلاست و مواد نانو و شستشوی نما در غرب ، اوین ، دروس ، مینی سیتی ، زرگنده ، آراج ، جماران ، دارآباد ، محمودیه ، آجودانیه ، سعادت آباد ، چیذر ، قلهک تنها از شرکت نماشویی بهاری نمایندگی شمال تهران بخواهید .

نماشویی در شهرک غرب و سعادت آباد

نمای ساختمان از مواد طبیعی ساخته می شود که ذاتا علاقه به برقراری چسبندگی با مواد دیگر مانند گرد و خاک،  دوده خودرو ها و غیره را دارند و نیز به راحتی شوره باران را نیز جذب می کنند ، به این خاطر پس از گذشت مدتی از اجرای نمای ساختمان به ویژه در مناطقی چون سعادت آباد،  شهرک غرب و محمودیه ،قلهک و ... که تردد خودرو ها زیاد است به سرعت باعث کثیفی نما می شود راهکار این اتفاق انجام دادن نماشویی در این مناطق است .

شستشوی نما در دروس و آجودانیه
دروس و آجودانیه از مناطق بکر و گران قیمت تهران است مناطقی نزدیک به پاسداران و خیابان یخچال که به نظافت و تمیزی نمای ساختمان بسیار اهمیت می دهند ما در این مناطق ساختمان های متعددی را نظافت و شستشو نما انجام داده ایم که درگیر انواع کثیفی ها برروی نمای خود بودند ، در این راستا ما از دستگاه های واتر جت کارواش و ابرو طی و سایر وسایل نماشویی استفاده کرده ایم .

برای سفارش خدمات نماشویی با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .