ساب زنی و خدمات کفسابی در  تجریش ، نیاوران ، اقدسیه ، پل رومی ، ظفر ، درکه ، صاحبقرانیه ،سنگسابی زعفرانیه ، ولنجک ، فرشته ، گاندی ، دزاشیب ، شهرک غرب ، اوین ، دروس ، مینی سیتی ، زرگنده ، آراج ، جماران ، دارآباد ، محمودیه ، آجودانیه ، چیذر ، قلهک ، سوهانک ، لویزان ، داوودیه ، کامرانیه ، فرحزاد ، الهیه ، ازگل ، فرمانیه ، باغ فردوس ، جردن ، قیطریه خدمات ساب زنی را ارایه می دهیم.

شرکت بهاری خدمات کفسابی و ساب زنی انواع سنگ را در چهر جهت جغرافیایی تهران یعنی کف سابی در شمال تهران توسط کفساب های ماهر خود انجام می دهد .

کفسابی در شمال تهران

مناطق شمالی تهران که در دامنه کوه های شمال تهران واقع شده اند ساختمان ها و برج های فراوانی چه اداری و چه مسکونی تشکیل شده است و روز به روز در حال پیشرفت می باشد . ما در این راستا گروه ویژه کفساب و ساب زن های ماهر شرکت را در شمال تهران مستقر کرده ایم تا در مناطق شمالی تهران انواع خدمات ساب زدن سنگ را با دستگاه های دستی ساب زنی و نیز دستگاه های سنگین کف سابی تخصصی به مشتریان عزیز عرضه دارند .

قیمت کفسابی در شمال تهران

قیمت ساب زدن سنگ در شمال تهران به صورت متر مربعی از 10 هزار تومان شروع می شود و بسته به شرایط سنگ ،متراژ کفسابی سنگ و چندین عامل دیگر تعیین می شود . این اطمنان را به شا می دهیم که شرکت کفسابی سنگ بهاری رقابتی ترین قیمت ها و غیر قابل رقابت ترین کیفیت را ارایه می دهد .

برای سفارش خدمات سنگسابی در هر نقطه از تهران با ما ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.