کفسابی متری چند ؟ کفسابی ارزان ؟ اجرت کفسابی چند است ؟ هزینه های مشخص سنگسابی  و کفسابی ؟ تنها از شرکت تالیا بخواهید . ما کفساب ها وسابزن هایی داریم که به طرق مختلف کفسابی ایتالیایی و اسپانیایی کف خانه شمارا براق و درخشان و از هر نوع لکه و رد و جرم تمیز می کند اما با چه قیمت و هزینه ای ؟ 

کفسابی متری چند ؟

برای تعیین دقیق قیمت کف سابی لازم است تا از محل پروژه بازدید و حتی چند متر به عنوان نمونه انجام شود در این راستا شرکت بهاری نمونه زنی کفسابی را برای جلوگیری از قیمت ها بالا و پایین در کف سابی سنگ قرار داده است در این روش شرکت بهاری نیرویی را جهت انجام نمونه ساب برای محل پروژه ارسال می کند که هزینه نمونه برای هر ساختمان 300 الی 500 هزار تومان می باشد بعد از نمونه زنی سنگ هم کفساب و هم کارفرما به راحتی می توانند کار را مشاهده کرده و انتخاب کنند و کفساب می تواند قیمت و هزینه کفسابی را اعلام کند .

سنگسابی متری چند ؟

سنگ سابی نیز زیر مجموعه کفسابی است برای ساب سنگ گروه بهاری برای سنگ های معمول قیمت کفسابی را به صورت دقیق اعلام می کند .برای مثال ما سنگسابی دهبید را 9 الی 12 هزار تومان و سنگسابی گرانیت را 18 الی 22 هزار تومان و سنگسابی گوهره را 10 الی 14 هزار تومان انجام می دهیم .

برای انجام خدمات کفسابی با قیمت باور نکردنی با 09126358721 بهاری تماس بگیرید .