هر نوع سنگ یا سایر متریال های طبیعی دارای ضعف ها و نقاط قوتی هستند . این کاستی ها در انواع سنگ های طبیعی که در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود ،دیده شده است در این بحث ما به ایرادات سنگ های کابینت و کانتینر و میزهای ماهار خوری با سنگ های طبیعی و مصنوعی می پردازیم .

انواع سنگ کابینت
سنگ های کابینت انواع مختلفی اعم از سنگ های مشکی دهبید و گرانیت و کورین و ... تشکیل می شوند که معمولا در یک ویژگی مشترک هستند و آن هم ضعف در برابر آب و حرارت به دلیل اینکه در براق کردن این نوع سنگ ها از مواد پلیمری و در آخر یک پوشش پلاستیکی برای آنها در نظر می گیرند این ویژگی باعث رد انداختن اجسام گرم برروی سنگ کابینت می شود .

پولیش سنگ میز ناهار خوری

به دلیل زیبایی و استحکام سنگ کاربرد ان در جای جای خانه و ساختمان جا افتاده است و میز ناهار خوری ، میز تلویزیون ، سرویس های روشویی و وان و جکوزی حمام نیز اکثرا از جنس سنگ های طبیعی و مصنوعی هستند ، اما اینها به خودی خود در برابر آسیب هایی چون ساییده شدن و یا رسوب مایعات و نیز در برابر مواد اسیدی حتی با درصد بسیار کم مقاوم نیستند ، بنابر این باید از پولیش و نانو سنگ میز ناهار خوری و کانتینر برای افزایش زیبایی و ماندگاری سنگ استفاده کرد .

برطرف کردن لکه از روی سنگ کابینت

همانطور که اشاره کردیم به دلیل شفافیت و براقیت سنگ های کابینت کوچک ترین ایرادات و لکه ها به چشم می آیند . چاره کار استفاده از نانوساب برای برطرف کردن لکه و هم چنین عایق بندی این نوع سنگ های حساس آشپزخانه است . ساب زنی سنگ آشپزخانه طی مراحل مختلف انجام می شود و نتیجه کار را در شکل بالا مشاهده می کنید همانطور که می بینید سطح سنگ کابینت کاملا شفاف و بدون لکه و رد استکان و یا هر گونه ایراد دیگر نیز است.

نانو و ضد آب کردن سنگ کابینت

همچنین یکی دیگر از ضعف های سنگ آشپزخانه ضعف در برابر آب است . به این دلیل که در اشپزخانه بیشتر با آب سروکار داریم بنابر این لازم است تا تمامی سطوح آشپزخانه ضد آب باشند . ما این کار را در طی نانو ساب که در مورد بالا اشاره شد به صورت همزمان اجرا می کنیم که این نانو سنگ کاملا آنتی استاتیک و مقاوم در برابر حرارت و خط و خش می باشد .

برای سفارش ضد آب کردن سنگ کابینت و یا نانو سنگ کانتر و پولیش میز ناهار خوری و رفع لکه روی سنگ کابینت با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .