هر نوع سنگ یا سایر متریال های طبیعی دارای ضعف ها و نقاط قوتی هستند . این کاستی ها در انواع سنگ های طبیعی که در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود ،دیده شده است در این بحث ما به ایرادات سنگ های کابینت می پردازیم

انواع سنگ کابینت
سنگ های کابینت انواع مختلفی اعم از سنگ های مشکی دهبید و گرانیت و کورین و ... تشکیل می شوند که معمولا در یک ویژگی مشترک هستند و آن هم ضعف در برابر آب و حرارت به دلیل اینکه در براق کردن این نوع سنگ ها از مواد پلیمری و در آخر یک پوشش پلاستیکی برای آنها در نظر می گیرند این ویژگی باعث رد انداختن اجسام گرم برروی سنگ کابینت می شود .

برطرف کردن لکه از روی سنگ کابینت

همانطور که اشاره کردیم به دلیل شفافیت و براقیت سنگ های کابینت کوچک ترین ایرادات و لکه ها به چشم می آیند . چاره کار استفاده از نانوساب برای برطرف کردن لکه و هم چنین عایق بندی این نوع سنگ های حساس آشپزخانه است . ساب زنی سنگ آشپزخانه طی مراحل مختلف انجام می شود و نتیجه کار را در شکل بالا مشاهده می کنید همانطور که می بینید سطح سنگ کابینت کاملا شفاف و بدون لکه و رد استکان و یا هر گونه ایراد دیگر نیز است.

نانو و ضد آب کردن سنگ کابینت

همچنین یکی دیگر از ضعف های سنگ آشپزخانه ضعف در برابر آب است . به این دلیل که در اشپزخانه بیشتر با آب سروکار داریم بنابر این لازم است تا تمامی سطوح آشپزخانه ضد آب باشند . ما این کار را در طی نانو ساب که در مورد بالا اشاره شد به صورت همزمان اجرا می کنیم که این نانو سنگ کاملا آنتی استاتیک و مقاوم در برابر حرارت و خط و خش می باشد .

برای سفارش ضد آب کردن سنگ کابینت و یا رفع لکه روی سنگ کابینت با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .