کفسابی و نماشویی در شهر جدید پرند در تمام مناطق پرند و پرندک به صورت تمام وقت و سنگسابی ایتالیایی توسط شرکت بهاری انجام می شود .

کفسابی در پرند

خدمات کفسابی شامل براق و درخشان کردن سنگ با ساب و حتی پولیش است که البته روش اول بسیار ارزشمند و ماندگاری فوق العاده بالایی دارد . از این رو تاکید شرکت بهاری همواره بر کف سابی کامل ایتالیایی تا رسیدن به براقیت کامل است .

در روش ساب زنی ایتالیایی در پرند و سایر شهر های تهران ما همواره سعی داریم تا حداقل ۱۲ مرحله کفساب را به طور کامل و به حوصله کامل انجام شود .با کفسابی سنگ خواهید دید که یک سطح براق و درخشان نمایان می شود .

پرند به عنوان شهری جدید که بیشترین درصد ساخت و ساز را در چند سال اخیر داشته است صنعت سنگ سابی در پرند نیز همپای سایر خدمات ساختمانی ارائه شده است و اکنون نیز با تجهیزات پیشرفته تر و اکیپ با تجربه تر ارائه می گردد .

نماشویی در پرند

نماشویی در پرند با استفاده از واترجت سندبلاست و ابرو طی برای انواع نمای کامپوزیت،سنگ ، آجر و ... کاربرد دارد در این روش ها که به انواع نماشویی راپل در پرند یا حتی کلایمر و ... تقسیم بندی میشوند در سریع ترین زمان و کیفیتی برتر قابل انجام است .

برای سفارش خدمات ساب زنی سنگ در پرند و یا شستشوی نما در پرندک با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .