پیچ و رولپلاک نما

امروزه نمای ساختمان ها از متریال های مختلف مانند سنگ، کامپوزیت،شیشه و آجر و غیره طراحی و ساخته می شوند .

که هر کدام از این انواع نماها نقاط ضعف و قوت مخصوص خود را دارند برای مثال شیشه زود کثیف می شود و تمیز کردن آن هزینه بر است و همچنین در مواقع زلزله و باد احتمال شکست و ریزش زیادی دارد .

اما بحث امروز ما در مورد نماهای سنگی است که دارای ضعف کم و نقاط قوت بیشتری است می باشد نمای سنگی عمر و ماندگاری بالایی برروی نما دارد

و همچنین رنگ و زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد اما تنها ضعف سنگ در نما وزن و چگالی زیاد و همچنین جذب کم سیمان است که اینها در کنار هم موجب ریزش سنگ نما در دراز مدت می شود .

راه حل کار پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان است

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با استفاده از ابزار مخصوص توسط نما کار صورت می گیرد که هدف اصلی محکم کردن سنگ نما در جای خود است تا از سقوط و ریزش سنگ نما جلوگیری شود .

برای پیچ کردن سنگ به نما از پیچ های گالوانیزه استفاده شده و پیچ به پشت سنگ یعنی بتن پیچ می شود .

پیچ و ابزار مصرفی در پیچ و رولپلاک نما

پیچ های مصرفی در پیچ و رولپلاک نما ۵ الی ۷ سانتی گالوانیزه ضد زنگ است که توسط دریل هیلتی یا چکشی همراه با رولپلاک به بتن محکم پشت سنگ بسته می شود . ابزار های فرود و سقوط نماکار مختلف است می تواند طناب راپل یا داربست باشد همچنین می تواند پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با کلایمر صورت بگیرد و یا با جرثقیل

پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان

سنگ های به کار رفته در نمای ساختمان اعم از سرامیک ،گرانیت ،و در برخی موارد تراورتن و سایر سنگ ها ی مصرفی در نما به دلیل سنگینی و قدرت چسبندگی کمی که با ساختمان دارند پس از مدتی شل شده و احتمال سقوط و ایجاد خصارات جانی و مالی جدی می شود.

که در این راستا گروه کفسابی و نماشویی بهاری با در دست داشتن امکانات و افراد مجرب می تواندسنگ نمای شما را به پیچ و رولپلاک و با طناب و بدون داربست در جای خود سفت کرده و اطمینان خاطر را از لحاظ ایمنی و ماندگاری سنگ در نما را به شما تقدیم کند.

مراحل پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک برووی سنگ هایی که در جای خود محکم نیستند و نیز برای تقویت و جلوگیری از در رفتگی سنگ از جای خود طی مراحل زیر اجرا می شود

 1. مرحله اول شناسایی سنگ نمای ساختمان و محاسبه ابعاد و اندازه پیچ و مصالح مورد استفاده می باشددر هر 50 سانت از سنگ نمای ساختمان یک پیچ 6 یا 7 سانتی که گالوانیزه است نصب می شود
 2. که اگر ابعاد سنگ حدود 50 سانت باشد روی هر سنگ دو عدد پیچ زده می شود .
 3. اگر ابعاد سنگ در قسمتهایی مانند ستون و یا جاهای دیگر نما حدود 10 سانت باشد باید ابتدا با دریل معمولی سنگ را  سوراخ کنیم تا به بتن پشت سنگ میرسیمبا استفاده از دریل ضربه ای بتن را سوراخ کرده

 4. پیچ و رولپلاک مناسب نما را در محل قرار می دهیم و سفت می کنیم
 5. مرحله مهم که باید و باید برای حفظ زیبایی نما انجام شود
 6. پوشاندن روی پیچ و رولپلاک با بتونه و چسب همرنگ سنگ نما می باشد.

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

برای ارزیابی و بررسی هزینه یک ساختمان و اینکه چقدر زمان برای پیچ و رولپلاک سنگ نما لازم می باشد . در ابتدا کارشناسان ما باید کاررا بررسی کنند .

بعد از هر رویت نما تشخیص موارد زیر برای هزینه دادن نما لازم است .

 • جنس سنگ نما
 • کیفیت و نوع سنگ
 • نوع کارگذاری سنگ و طراحی نما روی قیمت تاثیر دارد .
 • متراژ بر ساختمان
 • تعداد طبقات
 • تعداد پیچی که میخواهد بکار رود.
 • ارزیابی زمان پروژه

تمامی این موارد در قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان مهم است وهر کدام دارای ضریبی است که در برنامه های محاسبه زینه کارشناسان ما وجود دارد و یک قیمت ضریب دار و منصفانه را دارد .

پیچ و رولپلاک نما در تهران

تهران در یک موقعیت جغرافیایی ویژه واقع شده است به نحوی که برروی گسل بزرگ ری و همچنین در مسیر بادهای تند فصلی قرار دارد که هرروز این عوامل از عوامل خطرناک برای قسمت های مختلف ساختمان هستند و بخصوص باعث ریزش در سنگ نما که درصورت وقوع می تواند خطرات جانی و مالی زیادی داشته باشد ، به همین خاطر پیچ و رولپلاک نما در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است .

قیمت پیچ و رولپلاک نما

گروه کفسابی و نماشویی بهاری تمامی خدمات خود را با تخفیفی 15% عرضه میدارد.

یکی از خدمات گروه که مربوط به نما و محکم کردن سنگ نمامی باشد که قیمت ارایه ان به صورت زیر می باشد. قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما به صورت دانه ای و یا تعداد محاسبه می شود . و اینکه پیچ و رولپلاک نما با طناب انجام شودیا با طناب بسیار مهم و قیمت انجام هر نوع از پیچ و رولپلاک سنگ متفاوت می باشد . مساله دیگر در هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما جنس ،اندازه،بتونه همرنگ نما برای استتار پیچ و رولپلاک،ارتفاع ساختمان و غیرهدخیل است اما گروه خدمات ساختمانی بهاری با در نظر گرفتن تخفیفات ویژه قیمت های محکم کردن سنگ نمارا به صورت زیر ارایه می دهد.

خدمات

قیمت پیچ و رولپلاک با داربست

قیمت پیچ و رولپلاک با طناب

با تخفبف 15%

1190 تومان

1590 تومان

قیمت واقعی پیچ و رولپلاک نما

1400 تومان

1800 تومان

تمامی خدمات گروه با کیفیتی عالی و تضمین کیفیت انجام میگیرد پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان های بلند با طناب

می توان گفت که بیشتر و یا صدردصد سنگ های که در نمای ساختمان کار می شوند.به دلیل وزن زیاد و قدرت اندکی که در حذب مواد سیمانی دارند پس از گذشت مدت کوتاه و یا حتی ساعاتی پس از اتمام کار چسبندگی و مقاومت خود را از دست داده و در صورت سقوط می تواند پشیمانی و آسیب های جبران ناپذیر مالی و جانی برای مردم و عابرین و ساکنین را در پچی داشته باشد.

لذا می توانید با هزینه و مبلغ منصفانه بهارین کیفیت و اطمینان خاطر را از گروه کفسابی و نماشویی بهاری درخواست کنید.

پیچ و رولپلاک انواع نما

پیچ و رولپلاک نمای سنگی و سرامیکی و نصب کردن سنگ هایی که از قبل در اثر باید یا سستی افتاده اندبا استفاده از پیچ های 6 سانتی متری گالوانیزه ضد زنگ انجام می شود .

و سپس بتونه همرنگ نما برروی ان زده می شود تا نمای زیبایساختمان زیبایی خود ار با جای پیچ از دست ندهد .

روش کار به این صورت است که از هر 50-60 سانت از سنگ نماحدود یک پیچ 6-7 سانتی گالوانیزه نصب می شود . که اگر ابعاد سنگ کوچک باشد محاسبات و پیچ های لازم تفاوت دارد .

ابتئا با استفاده از دریل معمولی سنگ نما با دقت و بدون ضربه سوراخ شده و با سوراخ شدن سنگ نما بدون شکستگی به بتن محکم پشت سنگ می رسیم .

که این بتن مقاومت بالا دارددر این مرحله بتن با استفاده از حالت چکشی دریل سوراخ شدهو پیچ در آنجا قرار داده شده و با پیچ بند سفت می شود سپس به اندازه سر پیچ بتونه برروی نما مالیده می شود تا سر پیچ کاملا مخفی شود .

مقاوم سازی سنگ نما در برابر زلزله

با توجه به زلزله های اخیر تهران و کرج و سایر نقاط کشور واحتمال بازگشت آن شرط احتیاط الزام می دارد تا ما ایمنی ها و اقدامات لازم را انجام دهیم.

 سنگ نما به دلیل چسبندگی و تماس بسیار ضعیف که با ساختمان دارد با تنش ها و نیرو های بسیار ضعیف از نما جدا شده و سقوط می کند که می تواند منجر به خسارات جانی و مالی گرددراه چاره محکم کردن سنگ نما در جای خود به وسیله پیچ و رولپلاک  نما مناسب می باشد

با پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان سنگ ها به طور کامل به بتن نما پیچ میشوند و در مقابل نیروی زلزله و سقوط کردن مقاوم می شود.

سنگ نما

نما یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان است که درصد بالایی از زیبایی و ارزش ساختمان به آن بستگس دارد.از این رو در انتخاب سنگ باید نهایت دقت و ظرافت را به خرج داد تا سنگ انتخاب شده نما دارای ویژگی های زیر باشد.

 1. سنگ نما متخلخل بوده و قدرت جذب آب کافی برای واکنش هیدراسیون با سیمان
 2. چگالی سنگ نسبت به سنگ های سنگین کم بوده و انرژی وزن کمی داشته باشد
 3. برش و شکل دادن به سنگ نما راحت بوده و شکننده و ترد نباشد
 4. در مقابل اسید و آلودگی مقاومت قابل قبول داشته باشد
 5. در مقابل یخ زدگی و آب شدن های متوالی مقاوم باشد

ما سعی در این داریم تا نهایت رزایتمندی و ایمنی و اطمینان خاطر را برای شما مشتریان گرامی فراهم کنیم.

امیداست با همایت ها و اعتماد شما عزیزان ما   گروه ما در امر خدمت رسانی به هم میهنان

•بیمه نامه

شرکت ارتفاع کاران عادل دارای بیمه حوادث و مسیولیت نیز می باشد و تمامی تکنسینهای پیچ و رولپلاک نما

این شرکت دارای بیمه نیز هستند و برای اسودگی شما عزیزان در قرارداد ذکر شده است.

که شرکت خدمات ساختمانی عادل دارای بیمه می باشند و کارفرما هیچ مسیولیتی در قبال حوادث ندارد .

•ضمانت کاری

شرکت ارتفاع کاران کرج با بیش از 25 سال سابقه کار در ارتفاع میباشد .

که در این مدت با افتخار توانستیم که با انجام پروژه های بسیار فراوان و البته موفق .

نهایت رضایتمندی مشتریمان را دریافت کنیم و انجام این کارها

در ضمیمه پیچ و رولپلاک سنگ نما که یکی از تخصصی ترین کارهای ما نیز می باشد،

که در ادامه توضیح خواهم داد که ما از چه پیچ و ورلپلاک های استفاده می کنیم .

ما تمامی خدمات در زمینه سنگ نما ، پیچ و ورلپلاک نما ،نصب

توری،نقاشی نما نماشویی،سیمانکاری،پولیش و نانو و اب بندی نما

و تمامی خدمات مربوط به نما با ضمانت کتبی وبهترین کیفییت انجام می دهیم .

 • برای اطلاع از بند های قرار داد می توانید با ما تماس بگیرید و نمونه قرار داد را به طور رایگان از ما دریافت کنید