خدمات کفسابی در شهران و دهکده المپیک و شهر زیبا به روش ایتالیایی و ایرانی توسط شرکت بهاری ارائه می شود .

کفسابی در دهکده المپیک

وقتی با یک شرکت کف سابی تماس میگیریم باید چند موضوع را از قبل بدانیم ، یک آیا ما از کار ساب زنی در دهکده المپیک به خوبی اطلاع داریم ؟ آیا شناخت کافی از کار خوب داریم ؟ قیمت هایی که شرکت ها اعلام می کنند، کدام واقعی و کدام غیر واقعی است ؟

راهکار این پرسش ها این است که هیچ وقت پروژه خود را به گران ترین و ارزان ترین قیمت که اعلام می شود نسپارید ، و اصولا قیمتی متوسط همیشه از کیفیت مناسبی برخوردار است .

سابزنی در شهران

جهت کفسابی در شهران توجه کنید که اگر ساختمان تان از قبل سنگسابی نشده است لازم است تا ابتدا پستی و بلندی آن برطرف شده و در مراحل بعد از نمره های زبر به سمت نمره های نرم این کار ادامه یابد .

سنگسابی در شهر زیبا

اگر پروژه کفسابی در شهر زیبا دارید ، توجه کنید که حداقل مرحله لازم برای ساب زنی کامل سنگ باید ۷ مرحله باشو و اگر کمتر از این تعداد باشد ، ممکن است سنگ به زودی به حالت قبل یعنی کثیف بودن، بازگردد . برای برطرف کردن کثیفی و سیاهی محوطه و حیاط می توانید از کفشویی با قیمت مناسب استفاده کنید .

لازم به ذکر است همواره کیفیت کار ساب زدن و لابه برداری سنگ با لقمه پد ها و پولیشر ها بسیار بالا تر از زوش های قدیمی است که خوشبختانه تمامی نکات فوق توسط شرکت بهاری شفاف سازی و اجرا می شود . 

جهت سفارش سنگسابی در دهکده المپیک ، شهر زیبا و شهران با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .