نماشویی با راپل با استفاده از روش های دسترسی سریع برای صرفه جویی در زمان و هزینه و نیز دسترسی به تمام قسمت های نمای ساختمانی توسط شرکت بهاری ارائه می شود .

نماشویی با راپل

این روش در چند سال اخیر وارد صنعت نظافت نمای ساختمانی شده است و در تهران و سایر شهر های ایران توسط اپراتور های نماکاری انجام می شود . نکات زیادی باید در فرود با راپل و همچنین در اجرای کار لازم است رعایت و این تنها با تجربه به دست می آید. 

شستشوی نما با راپل چه مزایایی دارد ؟

روش راپل در نماشویی یک تحول عظیم بوده است که به دلیل مزایای زیادش مورد توجه قرار گرفته است که این ویژگی ها هم از نظر زمانی و هم کیفی و نیز هزینه انجام نظافت و شستشوی نما نیز دارد . 

وقتی راپل کار حرفه ای از شرکت بهاری درخواست می کنید دیگر نیاز به استفاده از روش های زمان گیر و پر هزینه ندارید ، زیرا که نماکار می تواند با راپل به تمام نقاط نما دسترسی داشته و توفق کرده و نماشویی راپل را انجام دهد .

قیمت نماشویی راپل

در این نوع از شستشوی نما ، شما فقط دستمزد نماشویی راپل را می پردازید و هیچ هزینه ای به عنوان تجهیزات و ... پرداخت نمی کنید برای مثال اگر داربست نصب کنید و یک نماکار برای شستشو درخواست کنید، راپل کاران شرکت بهاری تنها هزینه ای برابر دستمزد شستشو از شما خواهند گرفت و هزینه داربست پرداخت نخواهید کرد .جهت اطلاع از سایر قیمت های نماشویی کلیک کنید .

جهت سفارش نماشویی راپل با ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.