در یک پروژه ساختمانی که ساخت آن به اتمام رسیده و پیمانکار یا کارفرما تصمیم به نظافت نمای ساختمان می گیرند و یا همچنین ساختمان هایی که افراد در ان سکونت دارند باید دانش کافی در مورد باید ها و نباید ها را در موارد مختلفی از جمله شستشو و نظافت نمای ساختمان با واترجت بدانند ، در این مقاله قصد داریم تا با دلایل علمی ممنوعیت استفاده مستقیم از واترجت برای شستشوی شیشه ساختمان را توضیح دهیم .

قدرت دستگاه واترجت از کجا تامین می شود ؟ 

دستگاه واترجت متشکل از یک موتور به عنوان منبع نیرو و یک پمپ با فشار های مختلف است و اساس کار آن افزایش دبی ورودی و افزایش سرعت و همچنین باریک بودن نازل موجب ایجاد یک جت پرتابی با سرعت و قدرت بسیار بالا می شود ، در این حالت فشار و قدرت حاصله توانایی شکستن و برش اجسام مختلف را دارد .

استفاده از واترجت برای شستشو شیشه به چه صورت مجاز است ؟

از واترجت می توان تنها برای گردگیریی اولیه و مرطوب کردن شیشه استفاده کرد زیرا که پرتاب آب بالایی دارد و در پیشرفت و کیفیت کار کمک شایانی می کند البته توجه داشتبه باشید که تنها باید به صورت مایل و از فاصله حدود 2 متری برای مرطوب کردن شیشه استفاده کرد .

در حالت هایی که شیشه ها ضد ضبه بوده و دارای ضخامت بسیار بالا است می توان از فشار آب خالی جهت برداشتن رسوب و جرم اطراف شیشه از دستگاه واترجت استفاده کرد .

برای کسب اطلاعات بیشتر با 09126358721 تماس بگیرید .