لواسان شهری در شمال تهران و به عنوان منطقه ای ویلایی و گردشگری در سالهای اخیر مورد توجه مردم قرار گرفته است .

این منطقه بسیار خوش آب و هوا و در مسیر فشم قرار دارد که به دلیل ارتفاعات و نیز رود به منطقه ای کاملا گردشگری و تریحی تبدیل شده است .

به طوری که سرمایه گذاران بسیاری را به خود جذب کرده است

در سالهای اخیر رشد ویلاسازی در این منطقه بسیار شدید و باور نکردنی بود است . ویلاهایی با متراژ بالا و هم چنین ساخته شده از متریال های بسیار گران قیمت و لوکس، ویلاهایی با کفپوش های سنگی سفید که تداعی مدینه فاضله را دارد .

ساختمان هایی که در هر وجب آن اثر ده ها هنرمند ساختمان نهفته است از طرح های زیبای سقف و دیوار ها تا کفپوش های روشن سنگی که نمودی از طبیعت است .

در این بین ما به کفسابی در لواسان اشاره داریم شاید حساس ترین و لوکس ترین کار هر کفساب در لواسان اتفاق افتاده است .

کفسابی با شفافیت و درخشش باور نکردنی که مطابق میل کارفرما باشد .

سنگ های با ابعاد بزرگ اولین حرفی است که از کارفرما می شنویم کفپوش بدون بند و کاملا یکدست را از ما می خواهند به طوری که سنگ به ابعاد ساختمان را یک جا برروی کف فرش کرده باشند .این کار را انجام می دهیم .

کفسابی بدون بند مخصوص ساختمان های لواسان

ما به کار فرمایان خود این قول را می دهیم که کفسابی بدون بند تحویلشان دهیم ،این نوع کف سابی به سابزنی گفته ی شود که در آن بند سنگ مشخص نشود این بالاترین کیفیت کار یک کفساب می تواند باشد .

در این نوع از کف سابی مشاهده می شود که کف اتاق یک سنگ یک تکه بریده شده و بر کف اتاق فرش شده است .

(شفافیت آینه و براقیت الماس )این شعار ما نیست این نتیجه کار ماست .

در این روش عمر ساب بسیار بالا می رود و سایش سنگ تا حدودی غیر ممکن نمی شود چون هیچ درز و نقطه ای وجود ندارد تا سایش از انجا شر وع شود .کفسابی در لواسان باید کفسابی بدون بند باشد .

کفسابی بدون بند

سنگسابی ویلا لواسان

همانطور که اشاره شد لواسان شهری ویلایی است و اکثر خانه ها به صورت ویلاساز هستند مزیت این خانه ها دلباز بودن و متراژ بالا و همچنین محیطی کاملا شخصی است و اغلب برای تعطیلات و آخر هفته استفاده می شود .

برای اینکه لذت تعطیلات را چند برابر کنیم باید محیط متفاوت تر و نیز بهتر از زندگی عادی ما شود از این رو خدماتی مانند کفسابی در لواسان و هم چنین نماشوییبرای ویلا های لواسان لازم و ضروری است تا هم عمر ساختمان افزایش یابد و همکیفیت و زیبایی ساختمان چند برابر شود .