پیچ و رولپلاک سنگ برای محکم کردن سنگ نما که احتمال سقوط آنها وجود دارد و یا در اثر زلزله و یا عدم اجرای درست دچار سستی سنگ در نما شده باشد انجام می شود .

پیچ و رولپلاک سنگ

منظور از سنگ ،سنگ نما یا سنگ دیوار و هر جای ساختمان می تواند باشد . پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما بهترین روش برای جلوگیری از سنگ نما یا سایر قسمت های یک ساختمان است .چرا که هم روش اجرای آن با وجود طناب بسیار سریع شده و هم قیمت تما شده انجام پیچ و رول پلاک نما بسیار اقتصادی و مناسب است .تمامی وسایلی که در این روش مصرف می شود پیچ 5-7 سانتی گالوانیزه و رولپلاک پلاستیکی ،دریل دور متغیر و کمی وجدان کاری و مهارات نماکار است .

پیچ و رولپلاک نما با روش بتونه

تنها راهی که به فکر همه ما می رسد این کلمه است . وقتی مشاهده کردید که حتی یک سنگ برروی نما از نما جدا شده حتی در حد چند سانتی متر باید بدانید که همه سنگ ها احتمال افتادنشان وجود دارد .چون همه سنگ ها به یک روش اجرا شده اند تنها درصورتی نیاز به پیچ و رولپلاک نما نیست که سنگ در موقع اجرای نمای ساختمان اسکوپ شده باشد .در غیر این صورت باید پیچ و رول پلاک نما انجام شود .شاید این سوال برایتان پیش آید که برای پیچ کردن سنگ نما باید آن را سوراخ کرد و فلز پیچ براق بوده و در نما معلوم می شود برای آن چه فکری کنیم؟ اصلا نگران نباشید .

بتونه همرنگ سنگ برای بستن ته پیچ نما

پس از انجام پیچ سنگ نما ته پیچ به صورت براق روی سنگ نما معلوم می شود ما برای رفع این مشکل بتونه ای کاملا همرنگ با سنگ تهیه کرده و برروی سوراخ های پیچ و رولپلاک می زنیم تا هیچ اثری از پیچ و رولپلاک نما نباشد .با این کار دیگر اثری از اقدامات که برای محکم کردن سنگ انجام شده نمی ماند .و نما مانند روز اول می ماند .

قیمت و هزینه پیچ و رولپلاک نما

قیمت این کار به صورت عددی محاسبه می شود یعنی تعداد پیچ های استفاده شده در نما ضربدر در قیمت توافقی بین کار فرما و مجری پیچ کردن سنگ نما می شود .با این کار نه در استفاده پیچ اصراف می شود و نه کوتاهی صورت می گیرد .طبیعی است که تعداد بسیار پایین پیچ و رولپلاک به صورت چکی انجام می شود و حداقل آن برابر با دستمزد روز کار نماکار می باشد .عوامل متعددی در تعیین قیمت هر عدد پیچ و رولپلاک نما تاثیر می گذارند که عبارت است از:

  1. ارتفاع ساختمان
  2. جنس سنگ
  3. ابعاد سنگ نما
  4. مقدار حساسیت سنگ و نما 
  5. پیشرفت کار و یا زمان بر بودن ان

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نماشویی کلیک کنید.

برای پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان تان با 09126358721 تماس بگیرید.