نماشویی در کرج به ضروری ترین خدمات نظافتی نمای بیرونی ساختمان تبدیل شده است. قیمت نماشویی در کرج به صورت ارزان انجام می دهیم .

نماشویی در کرج

نمای ساختمان های کرج نیز به مانند سایر کلان شهر ها در اثر آلاینده هایی مانند دود خودرو ،کارخانه،گرد و خاک ،باران اسیدی ،رسوب های مختلف که پس از گذشت مدتی برروی نمای ساختمان ها تاثیر می گذارد لازم تا با اکیپ نماشویی در کرج گروه بهاری تماس بگیرید تا تمامی کثیفی ها را در هر نقطه از کرج مانند روز اول تمیز و با شستشوی کامل نما در کرج تخویل بدهیم .

نماشویی کرج

در هرجای کرج که باشید مشکل کثیفی نما و عدم دسترسی به آن برای تمیز کردن نمای ساختمان را دارید از این لازم است تا با گروه ما تماس بگیرید تا با روش هایی مانند نماشویی با طناب در کرج و یا شستن نما بدون داربست نمای ساختمانها را مانند روز اول تمیز و براق تحویل می دهیم. 

قیمت نماشویی در کرج

قیمت شستشوی نما در کرج به صورت متر مربعی یا چکی انجام می شود در پروژه های با متراژ بالا از حدود متری ۶ الی ۸ هزار تومان انجام می شود . نما شویی ارزان تخصص ماست با دستگاه های پیشرفته و سرعت عمل و دقتی که در کار صرف می کنیم نماشویی ارزان و با کیفیت را برای شما میسر کرده ایم .

برای سفارش نماشویی در کرج با 09126358721 تماس بگیرید.