قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در تهران به صورت عددی اگر بیان کنیم از هر عدد ۳،۷۰۰تومان الی ۴،۲۰۰ تومان می باشد . حال به توضیح اینکه چه پیچ و رولپلاک کردن چه نوع سنگ ارزان ترین و کدام گران ترین می باشد بحث می کینم .

قیمت پیچ رولپلاک نما در تهران به چه عواملی بستگی دارد ؟

مقاوم سازی و تثبیت سنگ نما نیز مانند سایر کارها از شرایط آسان و سخت در نوع خود برخوردار است . بنابر این تفاوت قیمت ها در حین شفاف بودن آن یک مساله طبیعی می باشد ، اما مسائلی که مهم تر است این که ساختمان شما اگر دچار ریزش سنگ نما شود به عهده سازنده آن است و اگر نتوانستید سازنده را مجاب به انجام پیچ رولپلاک نما کنید ، می توانید با صرف هزینه پیچ رولپلاک نما و دریافت فاکتور رسمی از شرکت ما هزینه را از سازنده دریافت کنید .

بنابر این به دلیل خطرات جانی و مالی که به احتمال بسیار بالا با ریزش سنگ از نما ایجاد می شود بسیار سنگین تر از هزینه محکم کردن سنگ خواهد بود .

در این زمینه توصیه شرکت ما استعلام قیمت از شرکت های مختلف و بازدید از نمونه کارهای آنها است .

دستمزد اجرای پیچ رولپلاک بدون متریال

مشتریان ما می توانند با خرید پیچ و رولپلاک دلخواه خود که می تواند براساس قیمت و کیفیت شامل : استیل ، فولادی ، گالوانیزه و آهنی است قرارداد خود را تنها به صورت دستمزد اجرا بدون متریال تنظیم کنند که این در حالتی است که کاربرما می خواهد اطمینان بیشتری از متریال به کار برده شده داشته باشد .

قیمت پیچ و ورلپلاک کردن سنگ نما در تهران

در شرایطی که ابعاد سنگ ابعاد معمولی یعنی بزرگ تر از 30*50 باشد و همچنین سنگ بسیار سخت نباشد قیمت انجام پیچ و رولپلاک سنگ به نما به صورت عددی در حدود ۳۷۰۰ تومان می باشد .و همچنین در شرایط بالا برای سنگ گرانیت هر پیچ و رولپلاک گرانیت به دلیل سختی بیش از حد گرانیت به صورت عددی ۴۳۰۰ تومان است .اما در شرایطی ابعا سنگ کوچک مانند سنگ به صورت نوار های 10 یا بیست سانتی باشد و یا سطح مورد نظر سرامیک باشد طبیعی است که قیمت پیچ و رولپلاک کردن سنگ های ابعاد کوچک و همچنین سرامیک که از حساسیت بالایی برخوردار است قیمتی در حدود ۴۳۰۰ تومان به صورت هر عددی دارد .

برای اطلاع دقیق از قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما با 09126358721 تماس بگیرید.