نماشویی برج به دو روش نماشویی برج با طناب و شستشوی نمای برج با کلایمر انجام می شود .

نماشویی برج با طناب راپل

در روش شستن نمای برج با طناب نیاز به تخصص ویژه نماکار و دوره های مخصوص حفظ تعادل در ارتفاعات بلند و امنیت لازم است که شرکت ما تمامی نماکاران را با روش های به روز آموزش داده و آنها آماده انجام نماشویی هر نوع برج با هر طراحی و معماری هستند .

خدمات نما برج با کلایمر

برخی خدمات هستند که نیاز به ابزار آلات سنگین دارند و همچنین برای انجام کار نماکار نیاز به سطح اتکای مناسب دارد و یا با ابزار تیز و برنده کار می کند باید از کلایمر استفاده گردد و امکان اجرای آن با طناب معقول به نظر نمی رسد و می تواند خسارات جانی و مالی زیادی بر جای گذارد. 

اما خدمات مانند شستشوی نمای برج می تواند با طناب صورت بگیرد .که تکنسین های ماهر ما این کار را انجام می دهند .

نماشویی به عنوان یکی از خدمات نظافتی ساختمان است با این تفاوت که متراژ کار بسیار بزرگ تر و نیز شرایط کار شرایط بسیار سخت و خطرناکی است برای مبتدیان اینجا است که تجربه و مهارت نماشو به کمکش می آید .

یک نماکار کار بلد باید بدون در نظر گرفتن ارتفاع و سختی کار در هر شرایطی ایمنی و تمیز کردن نمای ساختمان را مورد توجه قرار دارد

و به جز این دو سایر مسایل جز حاشیه کار یک نماشور می باشد .

شستشوی نمای ساختمان توسط گروه ساختمانی بهاری با نهایت دقت و ظرافت انجام می شود به طوری که فرقی ندارد

ساختمان لوکس باشد ،قدیمی و یا یک ساختمان معمولی با نمای سنگ معمولی یک نماکار حرفه ای تنها هدفش

تمیز و بدون لکه شدن نمای ساختمان می باشد .

نماشویی ساختمان بلند

می خواهید نمای ساختمان خود را با کمترین قیمت تمیز کنید ؟

آیا سالهاست که راهی برای تمیز کردن نمای ساختمان ندارید ؟

برای شستن نما دسترسی به نما ندارید ؟

هیچ نگران نباشید نمای ساختمان خود را به سپردن کرده و مانند روز اول نحویل بگیرید بعد از اتمام مشاهده می گردد که هیچ گونه لکه یا کثیفی بر نما مشاهده نمی شود .

به تعداد لازم نماشور یا نماکار به وسیله راپل یا بالابر و یا سایر تجهیزات فرود و صعود که مناسب باشد برروی نما مانور می دهند و در سریع ترین زمانی که ممکن است نما را به شدت تمیز می کنند .

برای تمیز کردن نمای ساختمان  هم می توان از دستگاه فشار قوی یا واترجت سندبلاست  استفاده کرد و همچنین می توان از ابزار آلات شستشوی نمای ساختمان بهره برد .

تمیز کردن نمای ساختمان 10 طبقه و بیشتر

معمولا طناب های سخره نوردی راپل حدود 100 متر می باشند . اگر تقسیم بر 2 شوند چیزی حدود 45 متر از طناب می ماند که می تواند برای فرود از نمای ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد .

ارتفاع های بالای 45 متر با شستشوی نما با طناب توصیه نمی گردد . یعنی با طناب قادر به شستن نمای ساختمان های 10 طبقه معمول است .

و ارتفاع بیشتر از آن نیازمند کلایمر و یا تدبیر های بخصوصی می باشد .

برای مثال می توان برای ارتفاع بسیار بالا از حالت ترکیبی داربست و طناب استفاده کرد که البته ارتفاع بالای 45 متر نیاز به آموزش های تخصصی نماشویی و کار در ارتفاع دارد .