خدمات نماشویی

گروه نماکاران عادل توانسته است تا با بیش از 20 سال سابقه کاری در زمینه نماشویی برج ها،ساختمان مسکونی ، اداری ، مساجد، پاسیو، نورگیر، شیشه ساختمان ، و ساختمان های مرتفع در تهران و سایر کلان شهر ها تجربه و مهارت کافی جهت انجام خدمات نماشویی هر نوع نمای ساختمان روش  و متد مخصوص آن را دارد و می تواند تمامی خدمات را با بهترین و کیفیت و رضایتمندی شما انجام دهد .

ابزار و دستگاه های نماشویی

مهمترین تجهیزاتی که در نماشویی ساختمان با طناب استفاده می شود . دستگاه سندبلاست یا واترجت می باشد .که این دستگاه با سری مخصوص و با کاهش دادن فشار اب سرعت پرتاب اب را به طور خیره کننده ای بالا می برد و همچنین می تواند سیلیس و مواد ماسه مانند را حتی اسید و محلول ها را همراه با اب و با سرعت بسیار بالا به سمت هدف پرتاب کند .

روش های شستشوی نما و قیمت شستشو

هر ساختمان در یک موقعیت مکانی ویژه و نیز با خصوصیات معماری مخصوص به خود ساخته شده است. برای مثال نمی توان هر سازه ای را با طناب آوبزان شد و شروع به نما شویی کرد . برخی ساختمان ها نیاز به شستشوی با طناب و برخی دیگر اجبارا باید با داربست انجام شود . و تشخیص اینکه کدام روش مناسب تر ،ایمن تر و اقتصادی تر می باشد باید با صداقت به اطلاع کارفرما رسانده شود. هر کدام از دو روش مرسوم حسن و ضعف های خود را دارند . قیمت نماشویی با طناب متفاوت با قیمت نماشویی با داربست می باشد . ساختمان های با ارتفاع بالای 3 طبقه بهتر است تا با طناب شستشو شود باید توجه داشته باشیم ، ایمنی کار با طناب بسیار بیشتر از داربست می باشد و صرفه جویی در هزینه و زمان می باشد تیم کاری ما هزینه و قیمت  نماشویی با هر دو روش را برابر قرار داده است تا هر چه تمام تر به نفع مشتری باشد .

قیمت و تخفیف های نماشویی گروه

قیمت نماشویی توسط شرکت نماشویی ما غالبا به صورت متری انجام می شود . و علاوه بر این مواد به کار برده شده در کار دخیل است و دیگر هیچ . تیم نماکاران ما با تهیه و تجهیز تیم کاری خود و با برگذاری دوره ای کار در نما شویی ارتفاع با دارست و طناب توانسته است تا افرادی مجرب و شجاع در این زمینه پرورش داده و درخدمت هم میهنان عزیز قرار داده است . ارایه بهترین کیفیت و ضمانت چند ساله توسط تیم کاری مابرای جلب رضایت و اعتماد شما که سرمایه و افتخار ما می باشد .

مزایای نماشویی ما

  • کیفیت کار ما که بعد از انجام کار ثابت می شود .
  • قیمت و تعرفه نماشویی ارزان و مناسب
  • ضمانت کیفیت به گونه ای پس از رضایت کامل اقدام به پرداخت می کنید .
  • بیمه حوادث تمامی پرسنل
  • تفاوت نماشویی با طناب و داربست

ایمنی در نماشویی با طناب

این یک حقیقت است که کار درارتفاع بسیار خطرناک بوده و می توان گفت هر لحظه احتمال سقوط وجود دارد . اما راه حل هایی برای کاهش این احتمالات که خوشایند نیست داریم . مهمترین و اصلی ترین فاکتور تجربه و مهارت نماکار می باشد . نماکار باید کاملا و عمیقا نیروی جاذبه زمین و ارتفاع را درک و هضم کرده باشد . این به این خاطر است که باید حرکات و رفتار خود در نما را کاملا بلد باشد . عامل دوم ابزار های ایمنی و کمکی جهت حفظ جان و امنیت نما کار می باشد . که با استفاده از ابزار و طناب درجه یک و همچنین ترمز ها و کمربند ایمنی مناسب خطرات نماشویی به حداقل می رسند .

نکات نماشویی در زمستان و پاییز

 نماشویی ساختمان یا شستشوی نما در فصول سرد به نسبت سخت تر از فصول گرم می باشد چرا که به دلیل کاهاش دما و دیر تبخیری آب و احتمال یخ زندگی سنگ نما کار باید با دقت و ضرافت بیشتری انجام شود تا هیچ گونه آسیبی به نما و ساختمان وارد نشود. قیمت نماشویی در زمستان با یک ضریب سختی 1.5 محاسبه می شود . باید فرصت کافی به سنگ داده شود تا آب و رطوبت جذب شده بخار گردد و سپس مواد محافظ و پولیش برروی سنگ نما اجرا شود. 

  • باید در ساعاتی از روز انجام شود که امکان یخ زدن و آسیب رسیدن به سنگ بسیار کم باشد.
  • سومین نکته اینکه نباید جهت آب طوری باشد که در عمق نما نفوذ کند که در صورت نفوذ زمان زیادی برای خشک شدن کامل نیاز می باشد.

قیمت نماشویی و هزینه شستشویی نما به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله ارتفاع ساختمان نوع نما،عمر نما،ساده یا طرح دار بودن نمای ساختمان، در دسترس بودن برق سه فاز یا تک فاز و ... دارد.

برای سفارش نماشویی و یا خدمات شستشوی نما با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید .