مراحل کفسابی تنها شامل رنجاندند دست ساب زنی نزن یا زبر نیست، بلکه فرآیند کفسابی یک فرآیند کاملا علمی-عملی و پیچیده است که تنها کف ساب های آموزش دیده و با تجربه می توانند آن را به درستی و با تمامی مراحل سنگسابی انجام دهند تا نتیجه کار به صورت یک معجزه تلقی شود.

مرحله اول کفسابی سنگ

اگر در محیط کفپوش سنگی که قرار است خدمات کفسابی انجام شود مبل یا وسایل چوبی یا قرنیز و پلاستیک و هر چیز دیگری قرار دارد که احتمال دارد در اثر کفسابی و پولیش سنگ به آنها آسیب برسد بررسی و برطرف می شود .

مرحله دوم ساب زنی

ما سطح سنگ را با استفاده از انواع مختلف سمباده ها و لقمه سنگ ها و ترکیبی از این سمباده و لقمه الماسی ساب زنی می کنیم تا مطمین شویم که کفپوش سنگی کاملا یکنواخت و بدون ناخنک و ناهمواری شده است.یک شخص پشت سر دستگاه تمامی لجن و کثیفی به جا مانده از کفسابی کفپوش سنگی را جمع می کند .

مرحله سوم سنگسابی

پس از پرداخت اولیه سنگ ، ما از یک ترکیب فوق العاده اسید نانو برای براق کردن و برگرداندن براقیت و درخشندگی سنگ به آن و حتی براقیت بیشتر سنگ به آن استفاده می کنیم که این کار توسط دستگاه کفسابی یا سنگسابی انجام می شود و در زیر دستگاه سنگسابی لقمه های اسیدی ایتالیایی قرار می گیرد 

مرحله اخر سنگ زنی

بعد از سنگسابی یا صیقل دادن سنگ ما محل کف سابی شده را کاملا تمیز تحویل شما می دهیم و حتما متخصصین ما شرایط و نکات لازم برای نگه داری هر چه بهتر کفپوش سنگی را به شما خواهند گفت . و در صورت فراموشی از تکنسین کف سابی در تهران گروه ما سوال بفرمایید یا با شماره 09126358721 بهاری  تماس بگیرید جهت سفارش کار و راهنمایی.

مراحل کفسابی سنگ دهبید و مرمریت

سنگ دهبید و کلا دسته مرمریت توانایی خوبی در براق و درخشان شدن دارند .پس حواسمان باشد اگر دهبید براق نشد عدم توانایی کف ساب را نشان می دهد یا قیمت توافقی بسیار پایین بوده است .تکنسین های ما با یک فرآیند از پیش مشخص شده که بارها تست شده و درستی آن توسط مهندس بهاری تایید شده است اقدام به پولیش و درخشان کردن سنگ دهبید می نمایند. اما مراحل کفسابی دهبید تعیین شده توسط شرکت چیست ؟ 

  1. سنگ را شناسایی می کنیم و وضعیت آن را از نظر پستی و بلندی برآورد می کنیم 
  2. در مرحله دوم کفسابی سنگ دهبید اقدام به برداشتن ناهمواری ها و یکنواخت کردن سطح دهبید می کنیم .
  3. مرحله سوم ساب زنی دهبید به رزین و بتونه کردن سنگ اختصاص دارد 
  4. مرحله چهارم صیقل دادن سنگ دهبید پرداخت و براقیت نهایی سنگ که طی ساب های چهارگانه براق و درخشان می شود .

برای اطلاع از مراحل  کفسابی دهبید با بهاری 09126358721 تماس بگیرید .